Перейти до вмісту

14 січня 2012

5

Приватбанк: повернення карт з банкомату – нова технологія

ПриватБанк впровадив унікальну технологію повернення клієнтам карт, вилучених банкоматами. Тепер, якщо банкомат ПриватБанку «з’їв» картку (найчастіше це відбувається, якщо клієнт 3 рази неправильно ввів пін-код або просто забув її), клієнт може відразу ж отримати нову карту в будь-якому відділенні банку в будь-якому місті. Більше того, випуск нової картки замість вилученої відбувається безкоштовно.

У прес-службі банку відзначають, що раніше процедура повернення вилучених карт могла займати до декількох тижнів. Стільки ж часу процедура повернення карт зараз займає і в інших українських банках, причому за термінове повернення потрібно доплачувати окремо.

«Раніше, коли банкомат« з’їдав »вашу пластикову карту, це було неприємною ситуацією, адже для повернення картки потрібно було чекати, поки її заберуть і передадуть власнику, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Юрій Кандауров. - Тепер у клієнта немає проблем з доступом до своїх грошей – банк відразу ж і зовсім безкоштовно видасть нову карту, а готівку завжди можна отримати в банкоматі й без «пластику» з нашою унікальною послугою «Екстрені гроші».

Як відзначають у банку, для безпеки клієнтів, всі вилучені банкоматами картки ПриватБанку тепер будуть знищуватисяВласники банківських карток інших українських і зарубіжних банків зможуть скористатися стандартною процедурою її повернення – після інкасації банкоматів та отримання заяви власника «чужі» карти будуть направлятися на адресу банків-емітентів.

Нагадаємо, що нещодавно ПриватБанком була представлена ​​нова послуга «Екстрені гроші», яка дозволяє клієнтам знімати гроші в банкоматі без наявності пластикової картки. Кожен день новою послугою користуються тисячі клієнтів, які втратили картку або просто забули її вдома. Замовити послугу можна просто зателефонувавши за безкоштовним коротким номером 3700.

Тепер поговоримо про плюси і мінуси. За весь час я один раз неправильно ввів пін-код тричі, карту забрав через тиждень чи два; інший випадок був – просто забув карту, так само забрав через деякий час. Таке буває, бо в інших банках банкомати спочатку видають картку, а потім гроші. В ПриватБанку – ніяк не можуть зробити все по-людськи.  Як стало відомо – буде видаватись тимчасова карта – миттєва (комісія на зняття 1%) , ну і через деякий час (10-14 днів), Вам знову зроблять таку саму карту, яка була у Вас раніше. Не сказав би, що це мегазручно :) Так само і послуга - зняття грошей без картки – досить сирувата, крім того, додаткова комісія 1%.

Коротше висновок такий – тепер забирайте свою картку з банкомату з особливою уважністю і не забувайте ні в якому разі свій PIN-код!

 1. black0wolf
  14 Січ 2012

  З’їло картку просто так на моїх очах. Він засунув у банкомат, ввів правильний!!! пароль увійшов, було все нормально. Потім перейшов у перегляд стану рахунку і карт схавало. І тільки через 3 тижні віддали картку.

  Відповіcти
 2. Андрій
  11 Бер 2012

  Думаю причини дві. Або банальна заміна картки у звязку з виходом терміну її експлуатації (зарплатні кожні 2 роки міняють), або дуже потрібен 1% комісії.

  Відповіcти
 3. вишник
  9 Вер 2013

  Дуже задоволена обслуговуванням у Приватбанку. Всі зручності для чесних, сумлінних, порядних людей. А якщо Ви не такі, то нарікайте на себе.

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі