Перейти до вмісту

10 грудня 2007

2

Яма і Могилевська розповіли про своє особисте життя.

 


Танці з зірками 3. Яма і Могилевська.Українська співачка Наталія Могилевська розповіла газеті Сьогодні про те, що зустрічає Новий рік не в ніч з 31 грудня на 1 січня, а якогось іншого дня.

 

Свій особистий Новий рік Могилевська вирішила святкувати у зв’язку з тим, що в новорічну ніч, як правило, працює. “У 14 років я вперше виступала на сцені в новорічну ніч і мені це дуже сподобалося. У 24 роки я зрозуміла, що Нового року у мене немає. І відтоді вирішила відзначати свій персональний”.

Прихід 2008 року співачка відсвяткувала цього четверга в одному із столичних клубів, де вона зібрала всіх своїх близьких і друзів. Партнер Наталії по телепроекту Танці із зірками Влад Яма, якому приписували роман зі співачкою, прийшов на вечірку з супутницею.

Влад говорить, що його дівчину звуть Лілія. “Ми зустрічаємося з Лілею три місяці – мені важко на такому терміні називати наші стосунки серйозними, але цей роман не на день і не на два”, – говорить Яма.

Могилевська також не була сама. Вона з’явилася на вечірку з бізнесменом Єгором, спростувавши тим самим чутки про їхній розрив. Вони зустрічаються вже приблизно рік. На вечірці вони танцювали, обнімалися і цілувалися. Одну з своїх пісень Наталія виконала, присвятивши її Єгору.

А ось серед зірок-одинаків як і раніше був Діма Коляденко, який зізнався, що любові своєї ще не знайшов, але пошуки тривають.

Серед гостей були і танцюрист Григорій Чапкіс, що прийшов з дружиною, російський кіноактор Андрій Панін, співачка Світлана Лобода, співак Віталій Козловський та інші зірки українського шоу-бізнесу.

Дізнайтеся більше з Шоу-бізнес
 1. Анонімний
  16 Лют 2010

  :)Наташа зізнайся що тилюбиш Яму а він тебе

  Відповіcти
 2. Анонімний
  28 Бер 2010

  Наталя молодець вона сама всього добилася!!! Я іі дуже люблю!!!

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі