Перейти до вмісту

27 листопада 2007

1

Індієць вижив після того, як його череп простромила метрова труба

18-річний житель Індії Маніш Раджпурохіт зміг вижити після того, як йому провели операцію з витягнення із черепа металевої труби довжиною 1,2 метри, повідомляє Telegraph.
Парубок потрапив на операційний стіл внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в індійському штаті Андра Прадеш. Автобус, у якому їхав Маніш, зіштовхнувся з вантажівкою, і під час зіткнення поручень, що відірвався, увійшов у голову юнака над переніссям, а вийшов біля основи черепа, за декілька міліметрів від хребта.
Рятувальники, які прибули на місце ДТП, вирішили не виймати поручень із голови парубка , тому що результат міг виявитися трагічним.
Протягом години Маніш Раджпурохіт самостійно добирався на рикші до найближчої лікарні, однак лікарі відмовилися його оперувати. І лише через три години швидка допомога доставила молодого індійця в приватну клініку в Бангалорі, де й була зроблена операція, під час якої хірурги змогли витягти сторонній предмет з голови Маніша.

Дивно, але палиця не зачепила жодної життєво важливої ділянки мозку

, – повідомив хірург, який проводив операцію, Шаран Патіль.
У цей час парубок повністю видужав і почуває себе добре.

Дізнайтеся більше з Здоров'я
  1. Олексій
    30 Сер 2008

    Хлопцеві просто поталанило, оскільки дивлячись на фотографію, вірніщ проекцію як пройшла труба, не зачепити життєво важливі ділянки мозку майже неможливо

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі