Перейти до вмісту

13 червня 2012

1

І знову приснився сон :)

Позавчора здається було, але запам’ятав 2 сни.

– я виграв 1000 грн (в лотерею, чи це якесь шоу – точно не згадаю), можу виграти 4000 грн. Я ризикую, і програю все.  Мені чомусь стало так шкода :)

Що б це значило – можливо не варто мені ризикувати, не варто грати в лотереї, а може навпаки? Тут одразу не зрозумієш. Можливо, це знак, що я виграю в якусь лотерею?

2й сон. Мене б’ють в обличчя, доволі жорстко, біль не проходить. Всі кажуть мені – чому ти не вдарив у відповідь. І я починаю жалкувати… Дійсно шкода, ще й біль не проходить абсолютно. Неприємне відчуття, навіть дуже. Таке враження, якби я вдарив у відповідь, мені не було б так боляче :)

Що б це значило – схоже я когось боюсь чи буду боятись ще. А варто було б не боятись – а дати відповідь. Можливо, це буде бійка, я повинен діяти агресивно, а не тупити.  Можливо це щось типу “психологічного удару”.

Раніше, та й досі не вірю – що сни можуть бути віщими. Але запам’ятовувати сни став тільки в останній час. Важко сказати, чи реалізуються колись ці сни. Радше це схоже на якісь підказки.  Обличчя ніякі зазвичай не запам’ятовую – скоріше за все я бачу людей, яких вже зустрічав, тому особливо на них уваги не звертаю. Але одного разу бачив уві сні дівчину :) Вже я не так яскраво пам’ятаю те обличчя, але точно знаю, що в реальному житті її не зустрічав.  Або бачив – і не звернув увагу, а в пам’яті записалось… (у підсвідомості – мабуть і таке буває).

Дізнайтеся більше з Сни
  1. Vorobus
    13 Чер 2012

    Тобі треба сороку біля хати)))))))) спати не буде так само давати як мені і сни снитися не будуть тим більше))))))) =)

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі