Перейти до вмісту

17 січня 2012

2

Гроші правлять світом


Про політику нічого говорити навіть не хочеться. Спочатку всі розповідають, що вони хочуть зробити; але після того, коли відчувається, що є доступ до грошей – все забувається. Звичайно, хочеться, щоб і народу було добре, і собі. Але такого не буває. І хто б не прийшов до влади – ніколи не буде поганих або хороших. Гроші псують людей завжди. Поставте себе на їх місце – легко вкрасти, немає відповідальності. Це всіх стосується, такий менталітет в українців. Але є певний відсоток – працюють чесно і не крадуть) Зазвичай таких або дуже мало, або їх зовсім нема=) Адже, щоб потрапити в ту ж Верховну Раду – треба мати чим більше грошей :) Більшість людей, які потрапляють в списки, бізнесмени. Їх не показують по ТВ так часто, за них відбиваються інші. В кожного – своє завдання:)

Тепер хочеться поговорити про інше. Наприклад порівняємо футбол (на прикладі футбольних команд) та інтернет (на прикладі веб-сайтів).  Наприклад, Ви купили якусь футбольну команду за гроші :) купили гравців, за 2-3 роки Ваша команда виходить на високий рівень (є приклади). Але є команди, які мають власну школу, мають власних талановитих гравців, досягають успіхів і так. Є команди з невеликим бюджетом – які мають шалену мотивацію. Рідко, але такі є.

Тепер інший приклад – у Вас є сайт, але інші мають гроші, їх активно просувають, і вони витискають Ваш сайт. В результаті у них шалена відвідуваність, а у Вас нульова. Але є сайти з маленьким бюджетом, які приносять шалені прибутки або мають велику відвідуваність. Мається на увазі, починалось все з малого бюджету… Тобто хочу сказати, що у Вас завжди є шанс написати унікальний якісний сайт, таким чином можна буде конкурувати з іншими “багатими” сайтами. Старайтесь, і можливо, у Вас все і вийде! Ні, обов’язково вийде!

Дізнайтеся більше з Інтернет, Бізнес, Різне
 1. Akceptor
  17 Січ 2012

  Якась фігня :)
  Гроші не псують людей, а лише виявляють їх справжню сутність. Були і є люди, для яких гроші – лише інструмент, або й побічний продукт діяльності. Не думаю, що метою роботи, скажімо, Джобса були лише гроші, що суто заради грошей створювався Фейсбук. Знову ж приклад з світу ІТ – операційна система Лінукс. Багато можна назвати проектів, які просто “вистрелили” одномоментно, багато таких, які йшли до успіху роками. І не всі вони були чисто фінансово спрямованими, радше навпаки.
  Наші депутати і міністри просто крали, щоб дістатися до кормушки, то й там крадуть. Тобто гроші не причина, а наслідок радше.
  Те ж саме і по інших пунктах можна сказати, просто багато писати не хочу. ;)

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі