Перейти до вмісту

20 вересня 2014

25

Гірка правда про MMCIS Index TOP 20

kondakov-konstantin

Сьогодні я розкажу Вам шокуючу правду про MMCIS Index TOP 20. Оскільки блогер я незалежний, просто зобов’язаний об’єктивно про все розповісти. В майбутньому буде створена тема зі скріншотами, тоді я розповім все у деталях. Наразі коротко про головне.

Отже, 10 вересня о 15:24 я замовив виплату у сумі 103,5$, тобто це вся сума на рахунку. Можливо, було помилкою замовляти саме всю суму.

Добре, йдемо далі. За регламентом кошти вивести мають протягом трьох робочих днів. Як Ви зрозуміли, протягом цього часу я нічого не отримав. Натомість 17 вересня 2014 р. о 09:26 мені прийшов так званий “лист щастя” (ідентифікація особистості).

Що ж таке ідентифікація/верифікація особистості в MMCIS Index TOP 20?
Про “відмивання грошей” я читав раніше. Як я зрозумів тоді, така процедура верифікації проводиться тільки для VIP-вкладників, які інвестують дуже великі суми. Спочатку людям приходили листи, в яких вказано, що 0,1% клієнтів підпадають під верифікацію. Згодом цю інформацію прибрали з листа, оскільки, на мою думку, 99% клієнтів підпадають під цю процедуру.

Що ж пишеться стосовно верифікації на офіційному сайті?
“Ми можемо попросити у Вас копію паспорта чи іншого документа, що засвідчує особу, підтвердження адреси (рахунок за телефон, газ) і т.д. Я про це читав перед тим, як інвестувати гроші, але не сприймав це так серйозно.

Що ж від Вас вимагають насправді?
1. Копія паспорта, завірена нотаріусом о_О. Одразу питання, чому не просто копія, як вимагалось при перенесенні доменів, наприклад. Причому, не кожен нотаріус Вам завірить копію паспорта, мотивуючи тим, що це небезпечно саме для Вас.
2. Виписка з банку, рахунок за послуги, де вказана Ваша домашня адреса о_О А що, в паспорті не вказано адреси прописки? Що це таке взагалі?!
3. Договір на 22 сторінки з Вашим підписом на кожній сторінці – це ще куди не йшло.

Для прискорення процедури Вам рекомендують надіслати Ваше фото з паспортом в руках, копію водійських прав, міжнародного паспорту і т.д. Ще ключі від квартири забули запитати.

Тобто, якщо Ви не хочете збирати ці докумени, у Вас немає шансів взагалі отримати свої гроші.

А далі найцікавіше.
Перший етап верифікації – це відправлення на електронну пошту сканованих копій документів. Зрозуміло, що підтвердження Ваших документів будуть всіляко затягувати. 17 вересня я зібрав документи, відсканував і відправив, досі відповіді ніякої не було.
Другий етап – документи потрібно надіслати на Кіпр о_О. Куди-куди? Ви скажете, може я помилився. Ні, саме на Кіпр, типу там офіційно знаходиться їх представництво.

Натомість, Костянтин Кондаков у ЗМІ заявив про те, що на MMCIS було здійснено рейдерську атаку з метою посіяти паніку серед людей, тому всі масово почали знімати, через те і виникли затримки.

Власне, в мене постали такі запитання:

Чому на офіційному сайті про рейдерську атаку ні слова?

Чому для верифікації не достатньо лише копії паспорта? Для чого підтверджувати адресу прописки окремо, якщо вона вказана в паспорті?

Чому про таку процедуру не говорять з самого початку, а також не говорять в будь-який час. Тільки при виведенні коштів. Це природньо викликає хвилю обурення з боку інвесторів.

Чому не можна пропускати транзакції, наприклад, до 500 доларів, без верифікації? Яке відмивання грошей може бути на суму, наприклад 100$? Тим більше, що вони фізично не можуть обробити всі заявки.

Для чого давати і надалі шалену рекламу і задіювати нових інвесторів, якщо немає можливості вивести кошти?

Добре, вистачить запитань на сьогодні.

Чекайте новин у наступних дописах. З моменту подачі заявки пройшло майже 10 днів. Цікаво, чи зможу я забрати свої кошти взагалі і скільки часу це займе? Обов’язково підписуйтесь на мій блог, щоб бути у курсі подій.

 1. Ivan
  20 Вер 2014

  Ну, тут немає нічого дивного – в договорі практично всіх контор форекса дуже жорсткі умови які роблять клієнта безправними. Як зараховувати гроші – то за 5 хв приймуть, а як віддавати – тижні попереду =)

  Відповіcти
  • 20 Вер 2014

   Ну хто ж знав. Та і раніше ніби такого не було, верифікацію ввели віднедавна.

   Відповіcти
 2. Nolex
  20 Вер 2014

  http://pikabu.ru/story/tsenzura_na_pikabu_ili_kak_udalili_post_pro_navoz_i_mmcis_2662074

  якраз про MMCIS на пікабу бачив гнівний пост на днях. :)

  Відповіcти
  • 20 Вер 2014

   Ну ситуація у всіх приблизно така, як я описав :-) А такі пости ще більшу паніку наводять)))

   Відповіcти
 3. Татьяна
  22 Вер 2014

  Не все так страшно на самом деле, как Вы описываете, процесс верификации длительный, но результат будет, в любом случае, скорее всего задержка идет по причине занятости компании. Наберитесь терпения

  Відповіcти
  • 22 Вер 2014

   Я описав реальну процедуру. Все так є насправді, як я написав, і мої читачі знають, що я не фейк, на відміну від багатьох коментаторів типу Вас))

   Про результат я нічого не казав. Просто заявку подав 10 вересня і гроші поки так і не отримав. Ось це об’єктивна інформація.

   Відповіcти
 4. Крис
  22 Вер 2014

  Что думаете все что это займет один день?… Конечно же нет, прийдется подождать. Подумайте сколько клиентов проходит верификацию, служба как занята, какая нагрузка сейчас на них. Но тем не менее, верификацию проходят и деньги выводят!

  Відповіcти
  • 22 Вер 2014

   В панелі управління вказано 3 робочих дні. Регламент не виконується.

   Чи проходять верифікацію, і за скільки часу, про це я напишу у своєму блозі, якщо мені виведуть.

   Якщо ж ситуація буде затягуватись, то і про це я буду писати теж.

   Чомусь, коли вводиш гроші, то швидко передзвонюють і служба підтримки працює на ура. Якщо ж виводиш – то у них черги.

   Відповіcти
 5. Тина
  22 Вер 2014

  Возможно, в последнее время с верификацией и есть проблемы, но обычно все проходит досаточно быстро и гладко! И вообще, не думаю, что самой компании выгодно плохо работать! Они заложники ситуации

  Відповіcти
 6. Татьяна
  23 Вер 2014

  Александр, я смотрю, Вам бы только полемику разводить, Вы знаете что такое форс-мажор? и да будет Вам известно, я реальный человек, что же получается, если люди не поддерживают Ваше мнение, сразу фейк?

  Відповіcти
 7. Лев
  23 Вер 2014

  Мне вот интересно, а чего вы ожидали? Что не будет тщательной проверки со стороны компании, прежде чем провести такую сложную финансовую операцию? Наберитесь терпения, компания надежная и все выплаты произведет.

  Відповіcти
 8. Юрий
  23 Вер 2014

  Думаю, что MMCIS верификация не так страшна, как вы тут описали. Такое количество документов вполне естественно – в Европе это стандартный пакет. С выводом тоже все в порядке – ммсис платит как тем, кто прошел верификацию, так и тем, кто еще нет. Зависит от того, пришло ли письмо счастья. Главное тут не поднимать массовую панику, иначе сами же себе хуже сделаем.

  Відповіcти
  • 23 Вер 2014

   Очікував виплату протягом трьох днів, як і вказано в регламенті. Наприклад, webmoney.ua виводить гроші за 1 день безвідмовно. В чому складність цієї операції?
   Там все легко реалізували – Ваші дані в акаунті вебмані мають співпадати з даними картки. Як на мене, все на 100% безпечно.

   Відповіcти
  • 23 Вер 2014

   Причому тут страшна чи не страшна. Я описав, як воно є насправді, а читачі нехай думають далі.
   Лист приходить всім, я впевнений у цьому.
   І якби компанія була чесною, то при реєстрації пропонували б верифікацію. Тоді 99% людей і не вкладали б ))

   Відповіcти
 9. Татьяна
  23 Вер 2014

  Александр, верификацию я прошла за 11 дней, отчитываться скринами не собираюсь, а Вам могу пожелать только терпения…

  Відповіcти
 10. Юрій
  26 Вер 2014

  Форекс – то взагалі #Лохотрон ще той (в 2002-му році за 5 хв. злив 2К баксів … вчисту), то ще і вивести свої кошти справа копітка … Нах’ – нах’ … руки геть !

  Відповіcти
  • 26 Вер 2014

   Зараз суть така. Може щось навіть і заробиш, так нічого і не виведеш. *CRAZY*

   Відповіcти
   • Юрій
    27 Вер 2014

    Я свого часу зробив висновок – щоб мати хоч якийсь шанс на форексі не влетіти треба ор=пераувати сумою від 50К баксів, хоча ризик влетіти все рівно дуже великий

    Відповіcти
    • 27 Вер 2014

     від 50к потрібно, щоб вийти на форекс самостійно. Якщо менша сума – через посередників. А це завжди тяганина – виводити гроші з посередника.

     Відповіcти
 11. MrVigner
  27 Вер 2014

  Хех, фінансові піраміди той форекс, не більше :-) Найкраще вкладати гроші у реальну справу, чи, в крайньому випадку, хоча б в банк… Там проценти компенсуюють “знецінення” і нічого не втратиш.

  Відповіcти
  • 27 Вер 2014

   Банк не покрив нічого. Я клав 25% річних, Гривня знецінилась за півроку на 60%.
   Якби в доларах клав би – було б проблемно зняти.
   Такі справи :-(

   Відповіcти

Trackbacks і Pingbacks

 1. 1000 і одна брехня від Forex MMCIS | Конус – український блог!

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі