Перейти до вмісту

23 листопада 2012

12

Google Adsense – наскільки швидко можна отримати зароблені гроші?

Кожен, хто працює з Adsense, хотів би отримувати зароблені гроші якомога швидше. Але, на жаль, існують певні ліміти. Наприклад, мінімальна сума для виведення коштів 70 євро (це трохи менше, ніж було раніше – 100$). Отже, на перше число певного місяця Ви зібрали необхідну суму. Спосіб оплати – лише один, це банківський чек, виписаний на Ваше ім’я. Звичайно, пряма оплата на WebMoney або банківську картку – це було б просто ідеально, але поки такої можливості немає.

Є два способи доставки такого чеку – або кур’єрською службою – 15 євро, або безкоштовно звичайною поштою. Про перший спосіб рекомендую вам забути – адже просто так викидати 15 євро на вітер для України – це занадто))). Та ще й зазвичай на Adsense заробляють не так і багато.

Отже, Ви вибрали доставку звичайною поштою. Але чек Вам будуть надсилати не одразу. Частіше за все висилають після 20 числа місяця, в якому на початку (1-го числа) зібралась необхідна сума. Минулого разу до мене безпосередньо чек дійшов за 14 днів. Ще десь тиждень чек йшов до Приватбанку. І тільки після цього гроші були на картці.

В цьому ж місяці чек йшов 30 днів. Це досить довго.
Сьогодні отримав чек – відсканував його, і одразу відправив у Приватбанк.
Здається, виплата чеків Google Adsense через приват-24 – найшвидший варіант з-поміж можливих на даний момент.
Схема така – через інтернет-банкінг відправляєте скани (лицьову і зворотню сторону чеку), а укрпоштою відправляєте чек (бажано рекомендованим листом, так як звичайним може загубитись, і, зекономивши якусь гривню, Ви можете втрати купу часу на замовлення нового чеку і т.д.). Коли банк отримує оригінал чеку – за кілька днів висилає гроші, і не чекає, поки чек дійде до отримувача (City Bank).

Коли я отримаю гроші на картку, тоді відпишусь теж, а ще скажу, яка буде комісія, враховуючи всі витрати. Ну і порахую, скільки часу витратилось з моменту накопичення потрібної суми до моменту отримання готівки.

Але потрібно розуміти, що приват-24 – не єдиний спосіб перевести чек в готівку. Така послуга має бути доступною в будь-якому банку. Але в такому випадку потрібно буде чекати дуже довго.

 1. Andrey
  23 Лис 2012

  Нещодавно також обналічував чек гугл-адсенс. Зараз це дійсно досить швидко, через сервіс Приват24. Раніше (років зо 2 тому) знайомий розказував – на це йшло дуже багато часу

  Відповіcти
 2. black0wolf
  23 Лис 2012

  Я у вересні обналічував свій чек. До мене чек прилетів за 12 днів, потім за 3 дні до приват банку і вже через два дні гроші вже були на картці.

  Відповіcти
  • 23 Лис 2012

   ну як-кому пощастить. Може укрпоштою йти не 3 дні, а 2 тижні.
   + в Україну може йти місяць і більше,

   Відповіcти
   • black0wolf
    23 Лис 2012

    Я відправляв “рекомендованим листом”, це плюс 3-5 грн., але швидше і знаєш чи дійшло до отримувача.

    Відповіcти
    • 23 Лис 2012

     ну не факт, шо це швидше. Я ж так само відправляю.
     це +1 грн виходить )))
     Просто листи іноді швидше доходять, ніж рекомендовані.

     Відповіcти
 3. Анонімний
  28 Лис 2012
 4. Анонімний
  30 Лис 2012

  Чеки відправляють 23 числа після досягнення 70 євро в попередньому місяці. Чек йде 10-15 днів. Рекомендований лист в Дніпро зі Львова 3.60грн коштує і доходить за 2 дні після відправлення, про то що він дойшов можна глянути на сайті Укрпошти ввівши номер з чека який отримали на пошті. Потім він 3-5 днів валяється у Приватбанку, після чого його проводять і через 3 дні після проведення гроші вже на картці.
  Якщо чек в євро то додаткові витрати 3 євро + 3% від суми, якщо в доларах, то 3% від суми без додаткових комісій. чеки можна не сканувати, а просто фоткати і фотку заливати у Приват24.

  Відповіcти
  • 30 Лис 2012

   10-15 днів не завжди. Я ж писав – місяць йшло! Може до 60 днів.
   Рекомендований лист не завжди за 2 дні – може бути тиждень і довше. Але не варто заморочуватись на цьому!

   Відповіcти
 5. Анонімний
  30 Лис 2012

  А щеварто зауважити, що на сайті підтримки Адсенс вже майже рік як набрали тестерів для випробувань отримання грошей через Рапіду. Тобто Гугл шле чек рапіді, а Рапіда відразу вебманями розраховується без всяких танців з бубном. Надіюсьті тести скоро закінчаться і ми отримуватимемо гроші значно швидше. Хоча це більш актуально для новачків, я коли почав отримувати чеки щомісяця, то перестав морочитися про швидкість отримання тих чеків.

  Відповіcти
 6. Я
  17 Січ 2013

  Все, такої лафи більше не буде. Приват24 вже не виплачує авансові виплати по чеку від гугл за 3 дні, тепер потрібно чекати перерахунку грошей 3 тижні, а може і більше…

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі