Перейти до вмісту

22 серпня 2012

3

Фестиваль Захід 2012

З 17-го по 19-те серпня був на фестивалі Захід. Потрапив туди вперше, та й взагалі вперше на такого типу фестивалях, хотів би поділитись враженнями (коротко). Також побував у Львові, але на Львів було мало часу – тому багато чого відвідати не вдалось.

Отже, основні враження.

Що сподобалось?

Музика, підбір виконавців, місце проведення. Були крани з водою в достатній кількості, туалети, а також душ. Був навіть спортивний майданчик.

Що не сподобалось?

Величезні черги на реєстрацію (3-4 години), тому приїжджати наступного разу потрібно заздалегідь; озеро – по пояс води, тому купатись там, м’яко кажучи, не дуже зручно, але якщо в душ були черги – то краще вже скупатись в озері; більшість народу – просто напивались до відмови і все, багато навіть і не доходили до концерту.

В цілому все сподобалось, але вийшло так, що на більшість виступів ми не потрапили, в перший день стояли в черзі на реєстрацію, а в останній потрібно було повертатись додому. А ще, перших два дні я трохи пив, то було весело,але не вистачало ще напитись до упаду (як і робили більшість), в третій день я вирішив відпочити від цього, тому було досить скучно в компанії, де всі п”ють і всім весело… А власне, що там було і робити цілими днями?

Поспати в наметах, звичайно, нормально не вийшло (крики цілу ніч і т.д.). Ну і похарчуватись, відповідно, теж. Але це вже таке.

Дізнайтеся більше з Україна
 1. molinski
  22 Сер 2012

  На тол хотів потрапити, але вже не цього року.

  Відповіcти
  • 23 Сер 2012

   А ми спали коли був Тол, в перший день приїхали – втомились – сил не вистачило)

   Відповіcти
 2. 23 Сер 2012

  Наступного року поїду знову думаю!

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі