Перейти до вмісту

31 травня 2012

Екскурсійні тури як альтернатива “класичному” відпочинку

Інформацію про такі тури дивлюсь на сайті otpusk.com (поки лише прицінююсь).  Звичайно, якщо надумаю їхати – то буду шукати різні туристичні агентства – і виберу де дешевше і де краще програма (відносно, адже поки не поїдеш, то не зрозумієш – що тебе чекає).

Ось наприклад я знайшов тур (виїзд з Києва).

Чехія ( Прага ) – Польща ( Краків ) – Чехія ( Чеський Крумлов ) – Німеччина ( Дрезден )
7 днів (6 ночей)
Вартість – 170 євро.

У вартість туру входять:
проїзд,
проживання ***,
сніданки (швецький стіл),
екскурсійний супровід,
страховка.

Додатково оплачуються:
экскурсії,
обіди і вечері,
вхідні квитки,
віза 35 євро + 100 грн. оформлення.

Якщо захочете ще всі екскурсії – то вийде ще + 100 євро, а якщо ще порахувати харчування (ціни там не такі і дорогі) – то мабуть додати ще варто 50-100 євро.

Грубо кажучи – потрібно в сумі 400 євро (має вистачити з запасом). Але знову ж таки, все залежить від Ваших потреб. Комусь вистачить меншої суми, комусь потрібно буде більше – на сувеніри і т.д.
Мабуть всеодно це того варте.

Ще як альтернатива турагентствам – шукати готелі або навіть хостели (ми ж не сидіти в готелі зібрались – а тільки переночувати) на сайті booking.com, шукати гідів через інтернет (якщо вони Вам необхідні). Там можна знайти взагалі смішні ціни на проживання, але як оформити візу для такого – я не зовсім розумію…

Що я мав на увазі під “класичним” відпочинком влітку?
Пакетні тури – Ви їдете в один готель або санаторій, і там відпочиваєте тиждень або більше. Теж цікаво, можливо, Ви не так втомитесь, але, можливо це і не буде так яскраво.

Також цікавий відпочинок – круїз на пароплаві, але про це розповім пізніше. Раніше там була можливість з України поїхати в круїз куди-завгодно (за часів СРСР), а зараз, здається – ходять тільки по Чорному морю (українські пароплави). Але можна поїхати так само за кордон будь-яким способом, і вже звідти розпочати круїз.

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі