Перейти до вмісту

12 грудня 2012

2

Для перенесення домену вимагають персональні дані – копію паспорту. Це легально?

Не пам’ятаю, чи писав раніше. Колись реєстрував домен на сайті hosted.ua.  Домен другого рівня типу *.com. Ціни там були далеко не найкращі, але розрахуватись можна було показами Української Банерної Мережі – колись я купував їх дуже дешево, та й у самого трохи було. З часом Hosted.ua закрився, типу об’ єднався з nic.ua. Ну і мій домен примусово перенесли туди. Деякі домени я встиг забрати з хостед, і вони без проблем перенеслись, оскільки код для трансферу було вказано в панелі управління.

Але коли перенеслось на nic.ua, почались проблеми. Потрібно було надсилати персональні дані і заповнювати заяву. Що цікаво, потрібно сканувати паспорт в хорошій якості в кольорі, в т.ч. прописку, якщо не хочете прописку,то можна ідентифікаційний код о_О.  Це для того, щоб Вам надали код для переносу. Як на мене, абсолютна нісенітниця. Адже хто буде мати доступ до акаунта, зможе вкрасти той домен і після Вашого підтвердження. Та й у зарубіжних реєстраторів такого не зустрічав ніколи=) Щось придумали собі.  Ну  надіслав копії ч/б   і заповнив заяву. Мені сказали, треба тільки в кольорі, та й до заяви придерлись, хоча ніби нормально все заповнив.  Ну суть вийшла така, що свого часу я не встиг перенести домен і змушений був продовжити його по “драконській ціні”.

Нещодавно щось “надоумило” мене перенести до них декілька доменів ORG.UA , –  і знову те ж саме. Ну я вже відсканував паспорт в нормальній якості, заповнив заяви по шаблону на сайті і одразу ж відправив їх на адресу, вказану в панелі управління.  Скани відправив на електронну пошту. Після цього мені сказали, що я заповнив не таку заяву, треба іншу. Як вважаєте, це нормально? В панелі управління чітко вказано бюрокаратичну інструкцію, мало того – вже відправив кольорову копію паспорта! І знову не те.

 

Дізнайтеся більше з Інтернет
 1. black0wolf
  12 Гру 2012

  Не тримаю домени у nic.ua, дуже дорого у них. Є купа дешевших реєстраторів.

  Відповіcти
  • 13 Гру 2012

   ну так і я не тримав до пори до часу. “Ком”овський домен перенесли насильно, а на org.ua не така і висока ціна =)

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі