Перейти до вмісту

10 вересня 2012

5

Де краще жити?

Часто пишу про різні міжнародні програми, про можливості поїхати за кордон.

Хтось назавжди хоче залишитись в селі, хтось переїжджає, наприклад, з села в місто. Потім у більше місто. Далі Європа і ще далі – США. Ну це особисто для мене така градація – де кращий рівень життя.

Для мене така можливість ніби і була – поїхати з Житомира в Київ (наприклад, на навчання), але ж чи в тому щастя? Мені там зовсім не подобається. Я точно не хочу там жити.

Крім цього, були варіанти поїхати в Європу, тільки потенційно, але часто можна знайти програми, де конкурентів по Вашій спеціальності зовсім мало. Головне – мова, я вже про це писав. Взагалі, моя мрія жити в Німеччині (хоча б тимчасово). Але реалізувати все буде дуже складно. Польща ніби теж непогано (в порівнянні з Україною навіть дуже добре), і поїхати туди легше – але Німеччина всеодно на порядок краще.

Але тут питання не в цьому. Рівень життя, звичайно, набагато вище. Але багато хто пише про менталітет. Типу важко звикнути до їх способу життя… З іноземцями, іноді, складно знайти спільну мову, спільні інтереси і т.д. Просто почуваєтесь, як не у себе вдома. Ось і все. Це якщо говорити не про зарплату і рівень життя, а суто з людських міркувань. Тому дехто просто заробляє за кордоном певний капітал – і повертається в Україні, можна і тут заробляти добре, але за кордоном ніби легше… А хтось, навпаки, не може терпіти життя в Україні. Тут все залежить від людей.

Навіть якщо не жити за кордоном, подорожувати потрібно. Побачити, як де живуть. Взагалі ідеальний варіант – нормально заробляти, щоб була можливість подорожувати. Можливо, таким чином можна буде знайти місце, де Вам буде найкраще, і там залишитись. А можна все життя провести, подорожуючи.

До статті хотів би додати відео про рідне місто. Можливо, тут я залишусь назавжди, а може й ні. Як пощастить :)

Дізнайтеся більше з Міжнародні програми, Моє життя
 1. Vorobus
  10 Вер 2012

  у селі найкраще =)

  Відповіcти
 2. danc1r0k
  10 Вер 2012

  За кордоном важко жити не лише через менталітет та те, що спільну мову важко знайти. Але і тому, що після енної кількості років прожитих тут ви будете сумувати за ріднею та друзями. Навіть якщо вам зараз так не здається, все ж так буде, повірте.

  Не зважаючи на те, що там буде добре, хороші люди, чудова з/п та рівень життя, але вам буде не вистачати людей з якими ви прожили добрячу частину життя.

  Суджу по власному досвіду. Але, мені здається, так само було і є з кожним хто там, а не тут.

  Відповіcти
  • 10 Вер 2012

   Ну я писав раніше, це не моя проблема.
   У мене практично нема друзів – нічого втрачати в цьому плані.

   Відповіcти
 3. Akceptor
  11 Вер 2012

  Я би хотів жити у Канаді або Норвегії. Там гарний клімат, досить спокійно, непогана екологія. Україна у цьому плані теж не на останньому місці, просто псує все наша влада дурнувата.
  Стосовно села чи міста, то тут просто болюче питання: мій рівень доходів не дозволяє комфортно жити в місті. Тільки село, де можна вирощувати їжу, а не лише купувати. *CRAZY*

  Відповіcти
 4. Анонімний
  12 Бер 2013

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі