Перейти до вмісту

19 вересня 2012

1

Чи бувають віщі сни?

Досить часто в останній час сняться сни, але запам’ятати нічого практично не вдається. Навіть якщо щось згадую – то швидко забуваю. Треба одразу записувати – багато чого здається мені досить цікавим.

Взагалі в мене на сайті вже є ціла категорія – сни. Поки снів зовсім небагато, але далі намагатимусь писати про це частіше. Можливо хтось із вас вірить, що  сни можуть бути реальністю, або можуть давати якісь знаки. Я ж у це не зовсім вірю.

Забув сказати про цікавий момент – якось мені приснився сон, і я реально розумів що це сон, а не реальність. Тобто в необхідний момент я ніби дав собі сигнал і прокинувся. Як завжди, була якась неприємна ситуація. Власне те, що я прокинувся, і врятувало мене.

Зазвичай, я абсолютно забуваю те, що мені снилось одразу ж після того, як прокидаюсь.

А ще – найкраще сняться сни під час глибокого сну (?) (на фазах сну не зовсім розуміюсь). У мене така ситуація буває тоді, коли я прокидаюсь дуже рано, потім знову засинаю. Ось в цей момент починає щось снитись!

Ще є такий гормон – мелатонін, регулятор добових ритмів. Кажуть, після його прийому – сни стають дуже яскравими. Я не пробував, але можливо спробую (рекомендовано спортсменам – для кращого відновлення, також для тих, хто має проблеми зі сном або часто подорожує). Власне, захоплюватись таким не можна, адже потім після припинення прийому – заснути буде ще важче…

Дізнайтеся більше з Сни
  1. Walerka
    22 Вер 2012

    Бувають але не у всіх. У мене наприклад сни не справджуються, а от маю знайомих у яких сни дійсно віщі
    Кого цікавить то можете ще тут http://proyse.org.ua/ почитати там є стаття із цікавими фактами про сни, досить цікаво.

    Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі