Перейти до вмісту

17 березня 2013

4

Чому всі рвуться до влади?

Часто у Верховній Раді зустрічаються люди, які вже давно абсолютно забезпечені, їм вже нічого не потрібно. Є і такі, хто потрапив туди вперше. Часто для того, щоб пройти, витрачались дуже і дуже великі кошти на передвиборну кампанію. Зустрічаються і такі люди, які довго жили і працювали за кордоном, але чомусь повернулись в Україну :-) Чому ж усі так рвуться до влади?

Відповіді на це запитання можуть звучати так:

1 – лобіювати закони “під себе”. Тобто голосувати так, щоб просувати свій бізнес або щоб збільшувати надходження до бюджету.

2 – знайти якісь шпорини в бюджеті, щоб, простіше кажучи, вкрасти звідти гроші способом “відкатів” або “тендерів”. Ніби і ніякого криміналу, все по-чесному.

3 – взяти хабар за перехід до більшості. Особливо актуально, коли до більшості не вистачає лише кілька чоловік. Причому суми фігурують, м’яко кажучи, не дуже маленькі.

4 – відчуття влади і кар’єрне зростання. Насправді, зарплата і пільги – далеко не головне, чого хочуть народні депутати. Переважна більшість з них і так заробляє за допомогою бізнесу значно більше. Але ж можна просунутись і вище по кар’єрній драбині – а там ще більше можливостей… Для когось – просто цікаво там працювати, писати закони. Таких одиниці.

5 – недоторканість. Багато хто боїться кримінальної відповідальності або політичних переслідувань. Хоча, недавній приклад з позбавленням депутатського мандату нівелює цей плюс. Фактично Вас можуть позбавити мандата, а потім і притягнути до відповідальності.

Отже, можна зробити висновок. Навіть ті, хто вже жив і працював за кордоном, повертаються, адже відчувають можливість заробити або вкрасти значно більше, ніж за кордоном. Тільки так я можу пояснити цих людей, адже я не вірю в “свідомих” депутатів, які працюють заради інтересів народу. Таких одиниці, якщо взагалі такі є. Як тільки відчувається запах грошей, все інше забувається…

Дізнайтеся більше з Політика
 1. Pavlofox
  17 Бер 2013

  Як із цими депутатами контрастують справжні боці за волю України!
  Я завжди згадую про зв’язкову Романа Шухевича Дарію Гусяк, яку спіймали енкаведисти. Останні знали, що вона знає схованку Шухевича. Знала, але не виказала.
  Яка ж то сила волі: потрапити в лапи НКВД і не видати керівника!
  Та, напевне всі 450 депутатів на її місці видали б маму з татом!
  А НКВД вміло допитувати.

  Відповіcти
 2. Akceptor
  18 Бер 2013

  Дурнєв – той ше троль.

  Відповіcти
 3. Akceptor
  18 Бер 2013

  Капітан Очевидність на сторожі!

  Відповіcти
  • 21 Бер 2013

   ну я хотів сказати, що основне, чого я не розумію, це те, чому повертаються з-за кордону. Можна ніби було і жити нормально, і всі розваги є, і грошей достатньо, але завжди хочеться більше, це жадібність така.

   Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі