Перейти до вмісту

26 листопада 2012

“Бидлофутболісту” Адріано загрожує дискваліфікація

фото Shakhtar.com

“Правила існують для того, щоб їх порушувати.” – Цитати Великих людей. Л. Адріано.

Прикрий епізод в одному із матчів Ліги Чемпіонів не залишиться поза увагою УЄФА. Нагадаємо, Луїс Адріано забив гол  всупереч правилам чесної гри, чим шокував багатьох. Після цього Шахтар ніби домовився пропустити гол у відповідь (про це говорили капітан Даріо Срна і тренер Мірча Луческу), але захисник Тарас Степаненко чомусь почав відбирати м’яч. Після матчу лунали вибачення від всіх – гравців, капітана, тренера, в т.ч. і від президента футбольного клубу “Шахтар” Ріната Ахметова, який сказав, що такого голу потрібно соромитись, а не пишатись ним. Але одних вибачень не вистачить. УЄФА має наміри покарати винних.

Форварду «Шахтаря» Луїсу Адріано закидають порушення «правил поведінки» (fair play) (стаття № 5 дисциплінарного регламенту УЄФА). Максимальне покарання за цією статтею – це п’ятирічна дискваліфікація. Однак навряд чи УЄФА застосує до Луїса таке покарання. Швидше за все, форварда дискваліфікують терміном до одного року.

Таке покарання передбачає пункт А (порушення, вчинені на ігровому полі або в безпосередній близькості від нього) статті № 7 «Граничний термін» регламенту УЄФА. У пункті D цієї ж статті йдеться про п’ятирічну дискваліфікацію за «інші порушення».

Варто відзначити, що за порушення «норм поведінки» може бути покараний не лише гравець, але і клуб, і футбольна асоціація країни.

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА розгляне справу про порушення правил “чесної гри” Луїсом Адріано у вівторок, 27 листопада.

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі