Перейти до вмісту

24 жовтня 2011

4

Автомат чи механіка?

Раніше вже писав як купити або як вибрати автомобіль?. Так от, якшо у Вас достатньо коштів, постає питання – що вибирати? “Механіку” чи “автомат“. Зазвичай, ні, навіть завжди, “автомат” буде дорожче, як і витрата бензину буде більшою. Ось це єдиний недолік – вартість. Але дехто переконує, що “механіка” краще – типу легше ремонтується – це безглуздий аргумент, інакше не скажеш. А ще, динаміка типу гірше. Але газувати на всю – наврядчи постійно будете.

Мабуть, питань і не може бути, що краще, а що гірше. Просто хтось звик до механічної коробки переключення передач, а хтось до автоматичної. Але в США, наприклад, майже всі на автоматі, хіба що тільки не ті, хто звик або для кого просто задоволення – перемикати передачі. Але хто одразу вчиться на автоматі, потім трохи складно одразу перейти на механіку, навпаки ж перейти набагато легше! Взагалі, в Україні майже у всіх автошколах – екзамен здається на механіці, адже хто-зна, яке авто захочете собі купити!!

 1. Andr1y
  24 Жов 2011

  Не дуже інформативна стаття…
  Думав, що знайду тут переваги і недоліки обох видів КП.

  Відповіcти
 2. 24 Жов 2011

  *OK* буде ще! Напишу згодом більше

  Відповіcти
 3. MrGALL
  24 Жов 2011

  Я в штатах вчився їздити на автоматі (і на автоматі здавав на права), сподіваюсь на ручну коробку передач пересідати мені вже не доведеться.

  Відповіcти
 4. 24 Жов 2011

  Ті, хто хвалить механіку – тільки і акцентують на тому, що краща динаміка, але кому вона потрібна для міста? Це ж не перегони… Та і нові авто на автоматі – і не сильно відстають по динаміці розгону.

  Просто коштів не вистачає – от і вся проблема.

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі