Перейти до вмісту

28 квітня 2008

Autodesk AutoCAD Raster Design 2009 + Crack

Рік випуску: 2008
Версія: 2009
Розроблювач: Autodesk
Платформа: Windows 32&64
Сумісність із Vista: повна
Мова інтерфейсу: тільки англійська

AutoCAD Raster Design 2009 дозволяє підчищати, редагувати й створювати креслення, що складаються зі змішаних растрових і векторних даних, а також перетворювати відскановані креслення у векторну форму. Доступні можливості аналізу й перетворення зображень, а також редагування й підготовки растрових даних. Крім того, додаток допомагає підвищити якість презентацій, поєднуючи в одному проекті інформативні плани, карти, супутникові дані й інші види зображень. Таким чином, AutoCAD Raster Design 2009 дозволяє підвищити ефективність процесів проектування й прийняття рішень, удосконалити презентаційні матеріали й отримати максимум користі з растрових даних.

AutoСAD Raster Design 2009 дозволяє легко вбудовувати відскановані зображення (паперові креслення, карти, супутникові зображення, аерофотознімки) у цифрові проекти.

Показ зображень

Можливості показу зображень AutoCAD Raster Design 2009 містять у собі вставку зображень земної поверхні зі змінною розподільною здатністю й підтримку даних про висотні оцінки.

Вставка зображень земної поверхні зі змінною розподільною здатністю

Програма дозволяє використовувати зображення, надавані центральними й місцевими адміністративними органами по Інтернету або на компакт-дисках у загальноприйнятих форматах ECW і MrSID компанії LizardTech. Крім того, ви можете вставляти у свої проекти супутникові знімки DigitalGlobe QuickBird, мультиспектральні зображення у форматі Landsat-FAST, а також зображення у форматах NITF 2.0 і 2.1, у яких представлена більшість супутникових зображень. Програма відмінно взаємодіє з іншими системами й дає можливість користуватися додатковими джерелами даних для проектів.

Застосування зображень

Забудьте про зовнішні посилання! Тепер можна зберігати монохромні растрові зображення прямо у файлах DWG. Це дозволяє уникнути проблем, пов’язаних з неправильними шляхами до файлів зображень при пересиланні креслень партнерам і замовникам.


Дізнайтеся більше з Софт

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі