Перейти до вмісту

25 листопада 2007

2

Американка з’їла 4,5 кг власного волосся

Американка впродовж декількох років їла власне волосся
Американські хірурги, прооперувавши 18- річну пацієнтку, витягли з її шлунка волосся, що звалялося у жмут, вагою близько 4,5 кілограмів, повідомляє New England Journal of Medіcіne.

Після того, як молода пацієнтка потрапила до клініки зі скаргами на тривалі болі в животі, блювоту та швидку втрату ваги, їй відразу ж зробили комп’ютерну томографію, що показала, що практично весь обсяг шлунку хворої займає щільна маса невідомого походження.

Так як витягти сторонній предмет через стравохід було неможливо через його величезні розміри, медики вирішили робити ендоскопічну операцію. Однак після того, як і з її допомогою хірургам не вдалося витягти сторонній предмет, вони вирішили зробити розріз передньої черевної стінки хворої.

Виявилося, що стороннім предметом у шлунку дівчини було її власне волосся – медики витягли 4, 5-кілограмовй жмут волосся, що звалялося.

У бесіді з лікарями дівчина зізналася, що протягом п’яти місяців вона схудла на 18 кілограмів, а впродовж декількох років їла власне волосся. Лікарі називають таку поведінку, характерну для хворих із психічними розладами, трихофагією, коли в людини розвивається патологічне бажання поїдати своє волосся.

Слід зазначити, що людський організм не здатен переварювати волосся, тому воно поступово накопичується в кишковому тракті та шлунку, утворюючи закупорки. Якщо вчасно не провести операцію, ці закупорки можуть призвести до смерті пацієнта.

Наразі молода американка виписана з лікарні й перебуває під спостереженням. За її власними словами, їсти своє волосся вона перестала. :-D

Дізнайтеся більше з Різне
 1. vasilyan
  4 Січ 2008

  Не дивно…я б теж докатився до такого,якби все життя харчувався фаст-фудом :-D

  Відповіcти
 2. Sidirom
  18 Бер 2008

  Неймовірно… Це ж жахіття!

  Відповіcти

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі