Перейти до вмісту

29 липня 2013

Як зареєструватись, активувати профіль та купувати на польському аукціоні Allegro

logo-allegroНещодавно зареєструвався на польському аукціоні allegro. З реєстрацією жодних труднощів не виникло, адже я знаю польську мову, якщо у Вас виникнуть проблеми – то користуйтесь перекладачем, вбудованим у Google Chrome.

Якщо ж Ви не розумієте зовсім, спробую трохи допомогти. В правому верхньому куті на сайті allegro.pl є напис “załóż konto” (що означає зареєструватись), клікнувши на нього Ви побачите перед собою таке віконце:

allegro_реєстрація

Ви можете зареєструватись, використовуючи свій профіль Facebook, також є посилання – зареєструвати профіль фірми.

Далі – написано, що Ви реєструєте звичайний профіль (Konto Zwykle);
ще далі – вкажіть E-Mail;
Hasło – це пароль, українською так і буде гасло;
Powtórz hasło – повторити пароль;
Data urodzenia – дата народження;
Kod z obrazka – код з картинки;
В самому кінці Ви маєте погодитись з умовами (поставити 2 галочки), а самe прийняти Правила Allegro і погодитись на використання своїх персональних даних в рамках цілей і умов, описаних в Правилах Allegro.

Отже, чому я вирішив зареєструватись саме там? Ціни на деякі товари кращі, ніж на китайських аукціонах, та і доставляти значно ближче. Крім того, доволі легко спілкуватись з продавцями. Але головне питання – наскільки легко за це все заплатити? В більшості аукціонів є можливість заплатити через PayU, до якого без проблем можна “прикрутити” українську картку Visa або ж MasterCard. Але, як мені завчасно повідомили, поки Ваш профіль не буде активований, то і не буде можливості сплатити таким способом. А це означає, що оплата можлива буде тільки банківським переказом, а це шалені комісії. Отже, потрібно зробити активацію профілю.

Потрібно перейти до розділу – Moje allegro – Moje konto – Dane konta – і остання закладка буде Aktywacja konta.

allegro_профіль

Далі з’явиться звикле вікно, в якому необхідно вказати свою домашню адресу (абонентська скринька не допускається):

allegro_активація

 

Заповнювати варто латинськими літерами (транслітом), щоб було зрозуміло українським поштарям. Nazwa użytkownika – це логін. Далі –  все звикло, ім’я, прізвище, вулиця і номер дому, індекс і місто, країна та телефон. І ось тут найцікавіше. Не хоче сприймати наш індекс, а просить вказати у польському форматі. Як на мене, це серйозне недопрацювання в алгоритмі, але я думаю, що не так і багато людей реєструються там з інших країн. Отже, активація не спрацювали і лист Вам ніхто висилати не буде. і купувати нічого не зможете.

Далі я написав листа на їхню адресу kontakt@allegro.pl, мене попросили заповнити форму на сайті. Тому вміст листа напишу вже далі.

Отже, потрібно перейти на сторінку Formularz Kontaktowy (контактна форма).

allegro_контактна_форма

 

В лівій колонці обираємо – Rejestracja, logowanie, aktywacja (реєстрація, вхід, активація), а в правому – Pełna aktywacja konta (повна активація профілю). Далі нам запропонують ознайомитись з частими запитаннями, ми пропускаємо і переходимо до кінцевої форми:

allegro_контактна_форма2

Далі вказуємо свій E-Mail. Саме повідомлення може бути такого формату (просто приклад, не обіцяю, що 100% написано грамотно):

Witam Państwa,
Potrzebuję Państwa pomocy!
Mam problem podczas aktywacji mojego konta!
Jestem z Ukrainy. Mój kod pocztowy to: 10000.

Podczas aktywacji konta pojawia się ten komunikat:
"W formularzu wystąpił błąd! Kod pocztowy: Nieprawidłowy format zapisu"
Screenshot w załączniku.

Dziękuje z góry oraz pozdrawiam,
Iwan Iwanow

Бажано приєднати до повідомлення скріншот сторінки, на якій Ви вводили дані для активації.

Далі – Вам мають написати на електронну пошту повідомлення, в якому буде вказано, що лист відправлять вручну. Мені написали, що він йде зазвичай до 14 днів в Україну. Або якщо у них будуть якісь запитання до Вас, то використовуйте у спілкуванні перекладач, якщо маєте проблеми з польською. Має бути все чудово.

Я ще листа того не отримав, але думаю згодом отримаю і вже почну купувати, а може і продавати ;)
Удачі всім, радий, якщо комусь допоміг, в разі потреби питання свої задавайте в коментарях.

Поділіться своїми думками, залишіть коментар!

Примітка: HTML не допускається. Вашу адресу електронної пошти ніколи не буде опубліковано.

Підписатися на коментарі