Як вигідніше всього вивести WebMoney?

вивести-webmoney

Ні для кого не секрет, що в більшості випадків оплата за роботу в інтернеті здійснюється на гаманець Webmoney. Поруч із системою оплати Приват-24, webmoney – одна із найбільш популярних (якщо говорити про Україну). Колись давно було досить складно вивести зароблені гроші, доводилось шукати партнерів, платити певний відсоток. Але згодом з’явилась система автоматичного виведення – УкрГарант (ukrgarant.com). Зараз вона доступна через сайт webmoney.ua (називається ТОВ “УКРАЇНСЬКА ГАРАНТІЙНА АГЕНЦІЯ”). Отже, в чому заключається її зручність? Ви можете легко виводити webmoney на будь-який банківський рахунок, при цьому сплачується лише 0,8% самій системі вебмані, + певний відсоток сплачується банку. Єдиний неприємний момент у цій схемі – потрібно вказувати  свої справжні персональні дані (вони мають співпадати з даними в банку). Багато хто відчуває неприємність у тому, що цей процес хтось може відслідковувати. Але не будемо говорити про погане =) Та і суми в мене досить скромні, щоб можна було б про щось говорити.

Отже, майже завжди я виводив гроші на картку Приватбанку, раніше вони брали комісію 0,5%, але згодом вона стала 1%. Та нещодавно спробував вивести кошти на поточний рахунок у Platinumbank, туди гроші надійшли ще швидше, ніж надходять у Приватбанк, та і ніяких додаткових комісій не сплачується. Тож поки можна користуватись, адже навіть при знятті з банкомату поки Platinumbank нічого не бере. Причому картку в зазначеному банку можна відкрити теж абсолютно безкоштовно, для цього треба відкрити депозит (можна навіть на 3 місяці) на суму від 1000 грн. Це буде зручніше, але можна нічого і не відкривати, а маючи поточний рахунок (надається при реєстрації у системі інтернет-банкінгу Platinum Click), забирати гроші безпосередньо у відділенні. Але раджу всеодно Вам відкрити картку, з якої можна буде знімати по всій мережі “Атмосфера” без відсотків. Є підозра, що з часом буде введено якийсь відсоток, але поки можна користуватись!

Хочу ще раз нагадати, що цей матеріал не є рекламним. Я абсолютно тверезо порівнюю послуги різних банків, користуюсь одночасно багатьма (якісь послуги краще в одних, якісь – в інших). Тому можете виводити і на будь-який інший рахунок, якщо Ваш банк пропонує аналогічні умови.

Як вигідніше всього вивести WebMoney?: 16 коментарів

  1. Я ще не пробував, але мабуть можна і прямо на картку виводити (того ж Платинум Банку) теж без комісії має бути.

 1. Рекламою є все, що спонукає до покупки товару чи послуг. Якщо згадуються виробники, комерційні назви маркувань продукту у різних виробників, та/або розміщуються комерційні пропозиції, робляться спроби для стимулювання або переконання аудиторії прийняти певні комерційні заходи – це реклама. І не важливо, чи є “тверезість” чи адекватність, чи не адекватність, бо ці характеристики стосуються якості рекламного заходу.

  Мені подобається твій аналіз і порівняння. Дякую за інфу.

  1. У мене немає рекламних статей, якщо продукт або послуга мені подобається – я пишу схвальні відгуки, погана – пишу негативні. Але суть також у тому, що якість послуг і тарифи можуть змінюватись кардинально з часом. Те, що зараз краще, потім може стати найгіршим.

 2. Один цікавий випадок:
  в одному сигаретному кіоску я став недавно купувати сигарети (до того часу купував їх будь-де). Кіоск малий, тому єдине вікно, яке одночасно є і вітриною – майже до самого верху закладено товаром – пачками сигарет. Лише вгорі вікна вузька полоска не закладена – щоб у приміщення потрапляло світло. Сигарети продаються через мале віконечко. Віконечко відчиняється назовні – на вулицю. Коли воно відчинене, то на віконечку наклеєні пусті коробки-муляжі від жуйок (в кіоску ще продають жуйки). Підходжу я до кіоску і бачу що продавець якась збуджена і схвильована. Питаю “що трапилось?”. Відповідає, що прийшов якийсь п’яний і позривав з віконечка ті муляжі жуйок з мотивацією що це реклама, а за рекламу у податкову треба платити. Покидав ці муляжі на землю. І відповідь жінки-продавця про те, що це не реклама, а вітрина, того пияка на зупиняла.

 3. Article From Article Directory DatabaseRealistic Manual To Promoting Your Pub BusinessRealistic Manual To Promoting Your Pub BusinessJune 1, 2013 | Author: Bart Gibson | Posted in BusinessEarn more income and enjoy what you do every day by opening your own pub. Don’t let yourself be afraid however. This promotes a sense of unity, belonging also as teaches young children to follow and obey rules. Fantastic organizations will give that data to their affiliates, plus they can utilize it to promote additional and make extra. Whether young or older, all girl students are seen wearing jilbabs in a number of Arab nations including Saudi Arabia, Oman, Qatar, Iran, Iraq and Egypt to name a few.

 4. Clothing is also important. Affiliate companions that make you cash are incredibly critical and you’ve got to look after them enormously.If you want to attract visitors to your website, it needs to be attractive.Employees are hired by the establishment to have the enthusiasts taught about the activities.There are various kinds of yoga.

 5. Having a budget is essential to making sure that you have enough money to cover all of your expenses.There are two choices that you have got whenever you want to get your car waxed. Once you maintain individual website hosts and domain registries, you will be free of charge to modify your website’s hold if you ever sense the need to, without having penalty. So, much like the console versions of Rock Band, you’ll be able to download playable songs through the PSP store. THE JACKSON 5! ABC.

Коментарі закриті.