Як швидко накачатись? Частина 2.

як-швидко-накачатися

Ця стаття – продовження попередньої.

Отже, я хотів би більш детально поговорити про те, як досягнути успіхів в залі та що для цього потрібно.

Частина 1. Харчування.

Харчування – це як мінімум 50% успіху, у випадку використання фармакології – відсоток доходить до 80-90%! Перше, що Вам необхідно скласти – це раціон. Оптимально – це 6-разове харчування, можна спростити до 3-х разів на день. Загальний принцип такий: вранці – вуглеводи, ввечері – білки. Але скласти правильний раціон – доволі складне завдання, та ще й обійдеться Вам це все не дуже дешево. Бажано також застосовувати спортивне харчування (безглуздо не використовувати цю можливість). Багато хто каже, мовляв це дуже шкідливо, але при цьому можуть курити та вживати алкоголь. Абсолютна нісенітниця, потрібно лише дотримуватись рекомендованого дозування, та і при перевищенні дозувань у кілька разів – дуже маленька вірогідність зазнати якоїсь шкоди (мова йде про будь-яке спортивне харчування).  Потрібно строго дотримуватись раціону з дня у день.  В ідеалі – харчуватись по 2 циклам: “набір маси” і “сушка”. Але загалом можна просто нормально харчуватись – і отримати щось середнє :-)

Частина 2. Тренування.

Потрібно скласти довгострокову програму тренувань. Якщо Ви харчуєтесь по циклам – то і тренуватись повинні відповідно.  Важливо не пропускати жодного тренування, тільки тоді буде результат. Дуже важливо дотримуватись правильної техніки і викладатись на 100% кожного разу. Тут також – складно скласти “правильну” програму.  За це тренери беруть немаленькі гроші, адже для кожного має бути індивідуальна програма.

Частина 3. Сон.

Оптимальна цифра для багатьох – 8 годин, втім для кожного з Вас ця цифра – своя. Важливо навчитись лягати спати і вставати без будильника. Є спеціальні методики тренування сну.  Спати більше – погано, спати менше потрібної норми – ще гірше. Тому знайдіть для себе оптимальний час (наприклад лягайте в 0:00- вставайте в 8:00).  Якість Ваших тренувань напряму залежить від тривалості сну.

Отже, для досягнення результату, потрібно дотримуватись трьох речей – харчування, тренування і сну.  Все дуже просто :-)

Як швидко накачатись? Частина 2.: 15 коментарів

 1. Про важливість сну згідний на 100 відсотків. На жаль, далеко не в кожному “Мускул і фітнес” про це пишуть А для чого? За сон гроші не візьмеш.
  Так сталося, що після певних результатів в залізному спорті (приблизно рівень 1-го спортивного розряду в деяких вправах), мені прийшлось багато років працювати позмінно, в тому числі і в нічні зміни.
  Зрозуміло, що тут ні режиму, ні нормального відновлення. Вага впала десь на кілограм 12 (чуть не скелет) і сила також.
  Зараз не працюю, купив в гараж штангу та вже їде з Кривого Рогу силова рама.
  Отут ми подивимось, як каже реклама: “що я за чоловік” :)

  1. Рекламують, в першу чергу, спортивне харчування.
   В мене ніби і достатньо часу – я можу тренуватись скільки захочу, але без фарми – всеодно на змагання нема чого йти.
   Навіть на міських змаганнях більшість спортсменів щось колять/жеруть!

 2. Silicone will gradually turn the tires brown and then make them crack. Your supporters will lose interest easily when the information in your changes consistently has no worth. It will help one’s body to keep its natural pH, and a well balanced system is one that is resistant to things like premature aging process, exhaustion or even cancer. Despite the fact that siliconebased tire gloss may look good to some folks, it’s damaging to the rubber on your rims’ tires. These are really different from boxing matches among men.

 3. Site visitors come to you which has a specific intent and so are looking for specific important things.Hot Affiliate Marketing Tips To Help You Make More MoneyHot Affiliate Marketing Tips To Help You Make More MoneyJanuary 24, 2014 | Author: Allyce Alway | Posted in MarketingYou want the truth about affiliate marketing, not just what some random person has said on the internet. But I would like to see [theteam] grow. The Dance Floor Hire Wales services are also healthy. The safety part in the a+ exams, which lastly results in a+ certification, has began collectively with encryption, authentication plus the most current biometric technologies.

 4. 1、 同时, 6月11日,Staubli ? 《意见》指出,并检查齿圈与小齿轮的啮合情况。同比下降53.接近历史最高水平的2012年的产量(3744万吨);占我国奶牛80%以上的荷斯坦牛及其改良牛平均单产达到6吨,据了解,完善的规章制度对于目前大多数国内企业的涂装技术来讲更具有积极意义但实际上。
  DNA检测仪器进口报关

Коментарі закриті.