Як купити валюту в Приватбанку?

приватбанк

 

В останній час досить складно стало купити валюту. Навіть при наявності її в касі, часто відмовляються її продавати.

Не знаю як у інших банках, але в Приватбанку потрібно замовляти валюту наперед. Тобто, підійти до співробітника і замовити.

На сьогоднішній день існують деякі обмеження, а саме: купити можна не більше 200 доларів в день на одну особу. Але можна купити через приват24 ще 100$ і просто зняти їх з карткового рахунку (теж потрібно замовляти, але іноді видають по факту).

Тобто, якщо потрібно купити велику суму доларів, варто іти в кілька банків, в багатьох із них потрібно замовляти наперед, і на наступний день або через день купувати.

Курс долара ніби більш-менш стабілізувався і складає 13 грн/долар, тому радив би при можливості купувати необхідну суму саме зараз ;)

Як купити валюту в Приватбанку?: 14 коментарів

  1. А я не радив би. Долар впаде до 11-12. Панікери вже попалилися, чи варто це робити ще раз?

    1. ой там, вже заблоковано можливість купувати валюту через приват-24, а курс на чорному ринку все росте і росте.

      1. Ясне діло, що росте, для цього й зроблена схема. Попит є, а пропозиції мало. В кінці кінців, валюта поступить на ринок з якого-небудь траншу, долар просяде, а смерди залишаться в мінусі. Проста схема “як розвести лохів”

  2. Курс зараз такий, що 13 за долар це казка була :-D Що ж, самі люди вині, панікери допанікувалися до того, що «чорний ринок» диктує свої умови тепер, як далекі від «марень НБУ».

  3. These are really different from boxing matches among men. Consider some time and figure out the way to set up your links to effectively get normal income.Article From Article Directory DatabaseRealistic Manual To Promoting Your Pub BusinessRealistic Manual To Promoting Your Pub BusinessJune 1, 2013 | Author: Bart Gibson | Posted in BusinessEarn more income and enjoy what you do every day by opening your own pub. Phrases that might be perceived as unfavorable must be altered.Want to find out more about jilbab, then visit Author Name”s site and get related info about kerudung for your needs.

Коментарі закриті.