А ти знаєш чого хочеш?

Тема про сенс життя абсолютно не нова, комусь щастить більше, комусь менше; а є такі – кому нічого не потрібно. Власне, це не перший допис в цьому напрямку. В попередніх я намагався віднайти мотивацію – для чого жити далі, як знайти стимул рухатись далі, як не розчаруватись у всьому.
У кожного – свої бажання і можливості. Коли бажання співпадають з можливостями – жити стає нецікаво. Особливо коли нема особливих цілей.
Мовляв, вистачить того, що є зараз. А мені й багато не потрібно… Я не зможу щось змінити. Я не хочу нічого міняти!
Для когось головне – матеріальні цінності, для когось – особисте життя, для когось – здоров’я. Ні, завжди головне – це здоров’я, його зазвичай не купиш за гроші, але іноді гроші можуть допомогти врятувати когось…
Далі – особисте життя. Говорять, є гроші – легко знайти собі дівчину, або дівчата чіпляються за гроші. Зазвичай, дівчата скажуть – що це не так. Але підсвідомо звичайно думають про це. Не всі думають, але більшість. Так, чоловік має заробляти багато. Але це не означає – шо в нього хороше особисте життя.

А тепер про головне – не треба боятись шось змінити в своєму житті, заробляти багато можна, не всі мільйонерами народжувались. Можливо у Вас буде шанс. Не треба говорити, що гроші – не головне. Хай для Вас це буде – головне. Вирішіть, яке авто собі хочете, який будинок.

Це все, шо я писав раніше – всеодно не головне. Головне – отримувати задоволення від життя, в т.ч. від роботи або від розваг. А все інше з часом прийде.  Але мрії повинні бути, хай не завжди вони будуть здаватись досяжними – мріяти потрібно завжди. І чим вищі цілі ставити – тим краще. Думки матеріалізуються і це правда!

Але ж головна проблема у всіх, та і у мене :( Не завжди знаєш, чого хочеш… Ось це погано! Через це і багато чого не виходить.

А ти знаєш чого хочеш?: 11 коментарів

  1. Чесно скажу: не знаю точно чого хочу :) І це велика проблема, бо нема чіткої мети = нема мотивації.

  2. Growing Pub Businesses need more products and services. There are actually Prometric and Pearson VUE amenities for using the exams.The deal calls for a $9. Pick one up at your local auto parts retailer or even search online to obtain the goods. Therefore, you have got to be aware of all listings received.

  3. The use of wedding designing service to enhance your wedding events can be important.In case your business requires which you have several electronic mail addresses, make sure you check with your number what their electronic mail format is similar to.While you are deciding on a website hosting firm, it is important that you rely on more than just one or two items of advice on an advice. It is not possible to enjoy a smooth ride all of the time because hindrances are simply a part of life.Women’s boxing was initial demonstrated at the 1904 Olympics.

  4. When selecting an affiliate company, check out the various tactics they are able to spend you, specifically in the event you require a quick cost turnaround. You could continue to be motivated utilizing a strategy that actually works best in your case!It really is doable for a vendor to start out a fraud as a result of their monitoring method. Merely use your soft towel and detail spray to clean the harsh bird waste off as soon as you spot a dropping. The world spends nearly above a billion dollars on the subject of bottled water a year.The deal calls for a $9.

Коментарі закриті.