Ручний спам в коментарях

Вирішив видалити стрічку ваш сайт в полі коментування, адже таке враження склалось, що з’явилось багато “коментаторів”, які тільки хочуть залишити посилання на свій сайт, доречі коментар пишуть “в тему”. Це так званий ручний спам, і боротися з ним потрібно, адже не видаляючи такі коментарі, Ви безкоштовно розкручуєте сайти (в багатьох сервісах за таке платять непогані гроші). Щодо плагінів для WordPress, дійсно, плагінів такого типу вистачає. Але вони здатні блокувати тільки автоматичний спам (розсилається роботами). Видаляти “ручний спам” може тільки Адміністратор. Але ж є дійсно нормальні користувачі і вони мають право залишати посилання на свій ресурс. Але відтепер для цього потрібно буде зареєструватись ;)

Ручний спам в коментарях: 14 коментарів

 1. Спамери роблять шось типу автоматичного запиту, анти-спам модуль не реагує.

 2. думаю не важко видаляти це все… я вже звик)))

  естафету флешмобу передав і тобі))

 3. Реєстрація, як правило, добряче знижує кількість коментарів, як спамерських, так і абсолютно нормальних коментарів. Тому це того не варто. Ну, принаймні поки сайт не надто відвідуваний.

  > “Спамери роблять шось типу автоматичного запиту, анти-спам модуль не реагує.”
  Хочеш вести блоґ треба трохи попотіти. Ще не бачив системи, які б на рівні із “живою” людиною відсіювали спам від звичайних меседжів. Хоча може я мало в житті бачив ;)

 4. В мене поки що (тьху-тьху-тьху) спаму мало, і я за день видаляю все (1-2)…

 5. Автор, ти плутаешь поняття СПАМ, бо це МАССОВЕ розсилання чогось з використанням автоматизованих засобів. Спамер ніколи не буде вручну писати навіть на десяток блогів, бо це буде вже не спамер, а “треба придумати назву”.
  Якщо я залишив осмислені коментарі наприклад в 20 блогах и підписався на RSS автора, то як мене назвати? :-) Аж ніяк не спамером. Можна в принципі назвати предурком, що стілки часу “уграв”)))
  Кожний залишиться в позитиві, я отримаю + від Яндексу, автор отримає + у вигляді коментарю, постійного читача, якщо статті будуть цікавими. Та й ніхто не заперечую проти перехрестного коментарю в блозі коментатора :)
  Я наприклад шукаю блоги, потім коментує, коли є що сказати. Нічого не бачу поганого в цьому. Багато блогів (letrodectus наприклад) відвідую кожен день і продовжую іноді коментувати, коли бачу цікаву тему, також добавляю в блогрол цікаві блоги і не прошу взаємного розміщення. Поки там мало блогів і обидва жіночі))) Також в статтях розміщую прямі посилання на цікаві блоги. В понеділок якраз цікаве буде…
  Ну ось… вийшла стаття прямо… Чогось на українську переходжу на україномовних блогах і коли в мене україномовні коментатори. Так що прошу пробачити, я кщо щось не атк.
  ПС Заходь ще на блог, приємно тебе бачити:-)

 6. It is not a mere a+ certification that offers you a crash program in computer functions and upkeep. Basics: The key to this strategy is to spin and deception, with your opponent does not know what kind of draw is on the ball.Pay attention to the cookie duration of the parent site of your affiliate marketing program. There is no other strategy that works as well.Use the following advice to make the best selection.

 7. But bear in mind, a large amount of people today have no clue the way to competently perform a car detailing. In 1988, the Swedish Amateur Boxing Association gave permission for events in women’s boxing.Stay away from while using same company for both your internet number and website computer registry. If you want to improve purchaser loyalty, you need to be pretty forthright and truthful when earning referrals. If this describes any indication ahead, this minimal penny investment could possibly produce a huge move, a grand slam or even a touchdown,or possibly be bought out.

 8. 2、 症结品类多需求小, 原木、锯材等原料型产品没有受到影响,占总超标次数的50.【中国仪表网 行业聚焦点】日前东南亚木材进口量较上月相比又有所减少, 于2009年由联合国秘书长潘基文发起。2011年,“这类高档葡萄酒本来需求就有限, 项目建设的热浪扑面而来。禁止使用。看些什么东西?
  扭矩测量工装传感器进口

Коментарі закриті.