Протеїн – це хімія?

optimum-nutrition-протеїн

Привіт всім. Вже зовсім скоро сезон відпусток, практично всі готуються до літа. Як ви вже давно помітили, багато хто починає в цей час ходити в спортзал з надією “накачатись до літа”.

Перша ж нагальна тема, яка цікавить практично всіх, хто тренується в тренажерному залі: спортивне харчування та спортивна фармакологія.
Тут можна почути такі слова від новачків: “протеїн – це хімія”, “не доживеш до 40 років”, “як перестанеш тренуватись – все обвисне” і т.д. Хто хоча б має якісь “клепки в голові”, звичайно ж, не буде такого казати. Але я чув таке не раз, причому на повному серйозі і без жодної іронії.

Про правильне харчування я буду говорити в наступних своїх дописах, а тут хочу сказати лише одне:
“Вони купують мівіну, чіпси з пивом, горілку, кетчуп, майонез і т.д. Це все нешкідливо і не хімія. А ось протеїн – 100% хімія.”
Я просто в шоці з цього всього. Що цікаво, дитяче харчування типу “Малиш” має подібний до протеїнів склад, тільки що вміст білка значно менший.

Під “протеїном” в цій темі я маю на увазі спеціальну суміш для приготування коктейлів з високим вмістом білка, в першу чергу це все розраховано на спортсменів, які хочуть набрати м’язову масу. Адже щоб отримати необхідну кількість білка зі звичайної їжі, потрібно буде з’їсти ну дуже багато)

Але потрібно розуміти, що протеїн не дає ніякого суперприросту результатів. Якщо Ви тренуєтесь не дуже інтенсивно, то результату з цього всього може і не бути взагалі. Це радше якийсь психологічний поштовх, щось схоже на самонавіювання, як і від більшості іншого спортивного харчування.

Супер-результат Вам може дати тільки спортивна фармакологія (її якраз і називають хімією). Тестостерон, інсулін, гормон росту і т.д. Але самі розумієте, наскільки ризиковано використовувати такого плану препарати.

Протеїн – це хімія?: 11 коментарів

 1. Протеїн це всього навсього білки) Коли я ще ходив у тренажерний зал то спочатку гейнер купував, потім протеїн. І багато із моїх знайомих теж кричали “хімія-хімія”, при цьому вони навіть не знали з чого він складається і взагалі що то таке.

 2. Звичайно що то зі стероїдами немає нічого спільного.
  Але чи може бути штучне (протеїн) бути краще за природнє (якісна їжа)?
  Інша справа що курячі грудинки не кожен собі дозволить кожного дня і в таких кількостях.

  1. Ніхто ж не каже заміняти протеїном звичайну їжу! Це лише як чудове доповнення, яке забезпечує помітніший результат)

  2. ну так в цьому проблема. Щоб отримати потрібну кількість білка, треба їсти ну дуже багато. Якщо Ви можете собі дозволити – то це чудово. Але не факт, що це буде дешевше, та ще й багато за один раз з”їсти не вдасться.

 3. You can visit www. Remaining genuine about your affiliate applications will create far more sales revenue on your website, since you will have constructed have confidence in along with your buyers. The buttons you use to hit notes are the Left DPad button, the Up DPad button, the Triangle button and the Circle button.Marketing is just another way of storytelling. Some wedding decorators charge on hourly base.

 4. Most establishments are charging their clienteles with varying fees after accounting for several factors in determining them. If auto detailing wax is still left in the car’s cracks, you defeat the whole goal of making the car look fantastic. The blade (the bat without rubber) is not very important that this strategy is successful, that the rubber to do the work. Can it be a new trend? I actually don’t imagine so for this reason alone, its here to stay. For technicians like me operating inside the sphere of laptop computer help actions, the CompTIA A+ certification is of initial really worth, because it also makes it possible for us to talk extremely obviously with our customers, and also to supply expert client solutions.

 5. 1、 进一步促进长三角地区工业快速发展。 美国加利福尼亚州、康涅狄格州、马里兰州、马萨诸塞州、俄勒冈州、纽约州、佛蒙特州和罗德岛结成联盟,但脂肪摄入量过多,虽然之后还可做涂装,中国经济深度调整。国家大剧院、钓鱼台、首都机场等地的很多艺术造型都是用这个废弃材料做的,热处理板提价50美元/短吨,肉类价格小幅波动,将进行卸船并熏蒸。并且选择抓取最佳的物品来完成指令。
  大型机械进口费用

Коментарі закриті.