Про сни

В останній час постійно сняться якісь неприємні сни :( В більшості випадків я просинаюсь і все забуваю. Можливо, це означає, що міцно сплю. Але в снах ситуація точно така сама, як і в моєму житті – хочу щось змінити, але не можу…

За весь час чітко пам’ятаю лише один сон – я хочу втекти від когось, але не можу рушити з місця, хочу кричати – але чомусь не можу. І ніби хтось поруч – готовий допомогти, але я не можу крикнути… Ось таке.

Можливо, іноді сняться і хороші сни, але я їх ніколи не запам’ятовую…

Про сни: 6 коментарів

  1. Люблю такі сни :) Тобто я взагалі люблю сни. За подібним сценарієм у мене приходить усвідомлення у сні і я повністю ним керую. всі страхи, що за мною ганяються – стають моєю силою. І взвгалі, якщо чесно – то там нічого й не ганяється. Темнота і все.
    Давно нічого нормального не снилося, то певне по доброму заздрю :)

  2. Pick one up at your local auto parts retailer or even search online to obtain the goods.Stop by this site where you can find out all about OnUpMarketing Profit Center and what it can do for you. Can it be a new trend? I actually don’t imagine so for this reason alone, its here to stay. The very first British lady for being issued having a license was the 1996 Women’s Global Boxing Federation welterweight title winner Jane Couch. But bear in mind, a large amount of people today have no clue the way to competently perform a car detailing.

Коментарі закриті.