Пріоритети витрат

пріоритетЦей допис – продовження попередньої статті про заробіток. Дещо хотілося б додати.

А саме, хочу поговорити про пріоритети витрат. Це досить важливо, адже без цього неможливо економити, а отже, неможливо розбагатіти.

Маючи великі гроші, які Ви отримали зненацька, можна так само швидко витратити… 

Отже, перше, що для себе повинні вирішити саме Ви, які речі для Вас найважливіші, а які Вам мало цікаві. Частина споживачів має таку негативну рису – “апетит приходить під час їжі”. Тобто, побачивши десь цікаву річ, купують не роздумуючи, а через кілька днів постає запитання: “Чи потрібно було мені це взагалі?”.  Жалкувати про такі покупки, звичайно, не варто, але якось контролювати себе – також потрібно.

певну частину прибутку все ж таки Ви будете на щось витрачати. Сподіваюсь, Ви пам’ятаєте, що певна частина Вашого прибутку має йти в “3 копилки” (депозит/інвестиції/благодійність), а інша – на витрати.

Так ось, є якісь мінімальні витрати, які виключити не можна. І економити на цьому абсолютно не можна. Наприклад, оплата за комунальні послуги та харчування.

Наступна важлива річ – одяг/взуття. Тут потрібно вибирати, іноді це величезна проблема. Фанатично витрачати гроші теж не варто, але мати пристойний вигляд – це теж мінімальна вимога.

Витрачати на розваги – також потрібно. Зняти якусь психологічну напругу, отримати задоволення. Хтось витрачає на алкоголь, нічого поганого в цьому не бачу. Можна витрачати – на спортзал, басейн, боулінг і т.д. Подорожі – це теж розваги.

Наступний пріоритет – дрібна та побутова техніка. Наприклад, мобільний телефон або комп”ютер, телевізор. Насправді, комп’ютер – вже невід’ємна річ у багатьох, тому необхідно, щоб було комфортно працювати. Виберіть, який буде зручним саме для Вас, але не варто купувати найдорожчий варіант, ліпше відкласти ці гроші. Так само і у випадку мобільного телефону. Раджу купувати до 100$ а то і дешевше, за 20-30$. Купуючи за 200$ або вище – потім Ви будете шкодувати, адже продати вийде лише в кілька разів дешевше. Та і люди, які купують найдорожчі речі, часто купують їх за останні гроші. Потім продають, втративши більш, ніж півціни, і купують ще кращий телефон (теж за останні гроші). Мабуть, це не зовсім правильно, адже ці гроші просто йдуть “в трубу”.

Далі – меблі. Наприклад, зручний стілець – може підвищити ефективність Вашої роботи, зручний матрац – якість сну і т.д. Це також досить важливо.

Наступне і останнє – автомобіль або власний будинок/квартира. І те, і інше може приносити прибуток, але для більшості – це просто додаткові витрати. Потрібно оцінити – наскільки Вам потрібен автомобіль. Не варто брати кредит, якщо Ви купуєте автомобіль для себе (в цілях комфорту), а не в комерційних цілях. Про житло скажу одне – я поки живу з батьками, у мене такого питання не постає. Як тільки постане, то можливо, його пріоритет підвищиться. Отже, я максимально забуду про інші речі, тим більше про автомобіль, а найперша ціль буде – власне житло.

Я навмисне викинув з цього списку багато інших речей. Адже зараз існує безліч можливостей, куди витратити свої гроші. Перерахував лише базові, думаю саму ідею Ви зрозуміли.

Пріоритети витрат: 6 коментарів

  1. Телефон до $100? Краще взяти сучасний смартфон наприклад нексус 4 або 5 вже краще в жовтні по амер. ціні з доставкою $400 вийде
    Дорого конечно але це заміняє фотік, відеокамеру, можна в неті нормально посидіти, читати , навчатись – наприклад мову. там куча софту. Цей смарт береться мінімум на 2-3 роки, носиться в чехлі і потім ще продається за $200 баксів, і береться новий флагман.

    1. Нічого потім не продається. Це в кращому випадку 200$, а в гіршому хоча б за 100 продай)

  2. If you need a budget friendly and efficient host and tend not to mind running a weblog, subscribe to WordPress platforms. This causes it to be a lot easier to incorporate affiliate back links into your information, and in addition grows your personal visibility. There is always a little too enthusiastic characters is just play to win, and make fun of those they fight. Also, no.It is easy to fully clean up the vehicle’s paint through buying a speedy prep towel.

  3. Cahill will throw for SingleA Advanced Visalia on Thursday night as he accepts the assignment and looks to stretch out as a starter once again.Foxy boxing much too includes a focus on stamina and power, but additionally adds a few dimensions that male boxing matches usually do not supply. And so, for how long could it stay in this .Stay away from while using same company for both your internet number and website computer registry. THE JACKSON 5! ABC.

Коментарі закриті.