Ноутбуки/нетбуки/ультрабуки з вбудованими акумуляторами

ультрабук

Зараз стають все більш і більш популярними ультрабуки. Компактний, дорогий, продуктивний. Ніби все класно.

Перше, що не подобається – те, що в ультрабуки вбудовують операційну систему, за яку потрібно платити. Це стосується абсолютно всіх ультрабуків.
Друге, що не подобається – акумулятор вбудований! Тобто, замінити його вже не можна буде. Всеодно ж він має певний ресурс, і рано чи пізно, згасне.
Так, мабуть є можливість десь дістати такий акумулятор і замінити його в сервіс-центрі, але виробник буде робити все можливе, щоб ви не могли такого зробити.

Все було б нічого, але в деяких ультрабуках вбудовано не дуже потужний акумулятор. І проблема доволі критична. У мене зараз нетбук, купував недавно, але акумулятор теж не супер – лише 2500 Mah. Могли б вбудувати і 4400, і ще більше, тупо комерційний хід. Хоча я знав, що така батарея, всеодно купив, вона хоча б знімна і можливо можна буде знайти більш ємку альтернативу колись, коли ресурс закінчиться.

А на деяких ноутбука і нетбуках – теж вбудовані батареї спеціально заниженої ємності. Через кілька років такі ноутбуки можна буде викинути на брухт. Власне, все для цього і робиться. Все швидко знецінюється, робляться всі умови, що легше купити новий ноутбук, ніж інвестувати в старий. А старий легше буде через кілька років просто подарувати комусь) Наприклад, ультрабук куплений за 10к грн і вище, можна буде продати лише за кілька тисяч гривень через кілька років.

Навіть якщо батарея і знімається, то нова вона коштує близько 100$ як мінімум для будь-якого ноутбука (при тому, що реальна вартість 20-30$ – незрозуміло за що деруть такі кошти). Тобто, ноутбук коштує 300-400 баксів, а батарея 100. То звичайно, що краще купити новий ноутбук вже + він вже буде більш потужний.

Ноутбуки/нетбуки/ультрабуки з вбудованими акумуляторами: 10 коментарів

 1. То тепер ноутбуки гірші ніж звичайні пк ?:)))) пам’ятаю статтю в цьому ж блозі де навпаки стверджувалося )))

  1. Ну, виходить, чим далі, тим гірше роблять.
   Основна перевага – атономність по-трохи нівелюється.

   Випускають нетбуки з 2-х комірковою (!) батареєю. Як так можна.

 2. ну проци жруть менше, екрани теж, а 2 комірки = дешевша батарея, дешевший нетбук – відповідно більша ймовірність, що його куплять, а за рік-два куплять інший (бо батарейка здохне)

  1. Ну є ж такі само – тільки з 6 комірками.
   Це ще добре, коли він не вбудований.
   А якщо вбудований – то може його взагалі і не можна буде замінити. Тоді просто буде ноутбук без батареї.

 3. To give you an idea of how much it’d cost if you were to buy everything seperately from GameStop, it would cost you over $250 US. 2. These types of coatings can be handled fairly cheap to a number of online shops such as One of a Kind trade in Australia for example. Keeping updated profiles on as many sites as possible will ensure that you can reach as much as your market as possible.If you are an online marketplace, you should have a forum or public discussion capacity, where your customers can discuss your product or service.

Коментарі закриті.