Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді?

Практично нічого із того, що лунало з екранів телевізорів та жовтої преси, не підтвердилось.
Було сказано, що він:

 • вкрав флешку (хоча на відео чітко видно – що він дивиться якийсь зарядний пристрій з двома батарейками). Та і не зрозуміло, чи він його вкрав… Судячи з відео – про це чітко сказати не можна. Тому можна сказати, що лунала брехня!
 • КМС з боксу, хоча офіційно це не підтвердилось – для отримання КМС треба мати призове місце на чемпіонаті України (Наклеп!)
 • працював в охоронних службах (також лунала інформація – що він працював на будівництві, також – на заводі) – чому вірити, незрозуміло (щось із цього точно – наклеп!)
 • був охоронцем високопоставленого чиновника (наклеп!)
 • він заходить в соціальні мережі (точно сказати, хто саме заходив – неможливо, але по телевізору сказали, що це він. Сміх та й годі).

Багато хто пише, що саме Ярослав Мазурок вбивця, хоча він тільки підозрюваний. Казали, що були зроблені аналізи ДНК (караванського стрілка і відповідно, в квартирі Мазурка) – і вони співпали. Звичайно, в це мало хто вірить, адже достатньо зробити дактилоскопію (аналіз відбитків пальців – оскільки він тримав в руках і хліб, і молоко :) ). Навіщо ж робити аналіз ДНК у такому випадку і витрачати на це гроші? Та і не вказано, який генетичний матеріал вбивця залишив на місці злочину.

Актуальне питання, яке і досі залишається відкритим? Чи насправді Ярослав Теодозійович Мазурок – вбивця з “Каравану”?.

Аналізувати фото – це як гадати на кавовій гущі. Схожих людей – дуже багато. Вчора, доречі, вже затримали когось схожого; але відпустили, так як це виявився не він.

Втім, ситуація простіше, ніж виявляється насправді. Потрібно знайти цього підозрюваного, взяти відбитки пальців, порівняти їх з відбитками на пляшці молока. Ось і все. Цього достатньо для розкриття злочину.  Проблема тільки в тому, що нашій міліції ніхто не повірить, після тої ж брехні, що лунала з вуст міністра.  

Всі інші “соплі”, які розвозять в мережі інтернет і по телевізору, абсолютно не мають ніякої ваги. Де він навчався і як поводив себе в школі, інформація про його сім’ю і т.д. Це не має жодного значення!!!

Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді?: 67 коментарів

 1. забрехалыся .хлопци с ментовкы.так уже все оцэ надоило.Пора б уже и дилом заняться.показать людям.шо не зря хлиб исте!

  1. Писать научись без ошибок умник.

  2. Кошмар, ошибка в каждом слове

   1. Придурки. У человека нет укр. раскладки на клаве.

    1. Сам придурок безграмотный! Мозгов у него нет и украинского тоже. Показать, заняиться и зря это украинские слова? С ментовки? Или з ментовки? Не уже, а вже , не зря а дарма. А точек и правильно пробелы расставлять тоже клавиатура возможности не дает?

 2. Опа… я его вчера на рынке видел, купил мешок картошки и мешок лука, сказал что раньше в Караване тарился, а теперь принципиально туда не ходит, поссорился там с кем-то, что-ли… я так и не понял… пистолет у него еще все время выпадал, пока он мешки до маршрутки тарабанил, бабушки ему все время подавали, а он им “спасибо говорил”… нормальный человек… вежливый такой… думаю что это тот кого ищут, так что гоните мне за “достовирну информацийю” 100 тыщ гривен, как обещали !

 3. Стоп, ну если это не Мазурок Ярослав, почему же его до сих пор не могут найти. Если это не он пусть появится и скажет это не я.

  А так он прячется, значит он и понимают, что если найдут светит ему вышка.

 4. Он прячется, потому что при задержании наши доблестные беркутовцы выпустят в него не одну обойму патрон, вспомните, как задерживали в Одессе кого то – сотни гильз вокруг. Да и уже “назначили” его виновным, а значит никого в МВД правда не интересует. Его при задержании грохнут,т.к. иначе наши силовики просто не умеют.

  1. 100% и свалят все на етого парня 8)

  2. Так иди и покажи как ты умеешь герой

 5. да г….ны они все!!!!!!!
  им только дай повод людей ЛЯП_ЛЯП…
  а вот то ,что это он 100%
  8)

 6. Думаю хлопеь приречений.Живим його брати не будуть.

 7. точно не будут. завалят как барана.

 8. Мало віриться що це він… да і фото особливо останні сумнівні але вже пройшло стільки часу і фото майже скрізь і не можуть знайти … тут мій висновок… що так вже заховатися людина не може просто так, або награно з боку ментів або він дійсно злочинець.

 9. Перед выборами инсценировали компромат на жителей Запада Украины . Выбрали жертвой Мазурка , гримировали молодого опытного мента под жертву . Мент завалил охранников а Мазурка убили на второй день . Труп держат в холодильнике , тело предьявят перед выборами .

  1. Ты шо, профи? Уже так делали?

 10. Милиция в который раз докозала., что их система настроена для отжима денег у населения (ловли мелких наркош,бабулек с сигаретами,вешання чужих дел,закрити и открития) а вот серёзное дело и что абассссрались только выдаёте инфу а вось прокатит

 11. Сколько можно людям морочить голову с этим грёбанным киллером?Разве не видно что они ищут даже не того что нужно.Да и искать то не кого на самом деле.Что за цирк?
  А теперь еще пишут что Мазурок якобы оставил сообщение в интернете,вот кстати и сама эта статья alexeevich2.at.ua/load/obsuzhdenie/nadoelo_slushat_ehtot_bred_jaroslav_mazurok_ostavil_poslanie_v_internete/32-1-0-729

  1. це просто рекламний хід типу маркетгід)) це взагалі остання стадія нісенітниці :)))

 12. Стосовно співпадіння ДНК мені теж ця “інфа” відразу видалась безглуздою. Набагато простіше було б порівняти відбитки пальців, виявлені у Мазурка вдома з відбитками на пляшці молока. Аце якраз про співпадіння відбитків ані жодного слова з вуст міліціянтів-без-народу.

  1. А в якому магазині молоко продають в пляшках?

  2. Если есть его отпечатки в базе данных то можно идентифицировать, а если изымать какие либо отпечатки пальцев у него дома то они и останутся просто неизвестными отпечатками пальцев и не могут быть доказательной базой. А ДНК можно делать и по волосу и по потовым выделениям, крови и т.д.

 13. ЧЕМ ДАЛЬШЕ В ЛЕС ТЕМ ТОЛЩЕ ПАРТИЗАНЫ…! любий хто попадае в міліцію візьме цей злочин на себе…і ще багато чого іншого…! *MACHO*

 14. Бедного Мазурка в злополучный вечер вытащили из дома, заранее все подготовив, потому что он более всех подошел по внешности. Так , видно, решили. Рассчитывали, как всегда, что мы все – лохи, и будем считать Мазурка убийцей. Д А В С Е М В И Д Н О, что Мазурок и парень в “Караване” – два разных человека!

 15. Если он еще жив мог бы написать письмо в любую газету, которой верит, и сказать, чего там правда. Скорее всего это все имитация. Никого не застрелили, а закон об охране принят. Что и требовалось.

  1. якось дивно було коли охоронники попадали і не було калюж крові, зазвичай після пострілу в серце (як це було з першим застреленим) калюжа з’являється протягом хвилини.

 16. Згоден із тими, хто вважає, що затримання урочисто буде здійснено під самі вибори і під “мудрим” керівництвом партії рєгіАналов.

 17. Та шо ви мелете???Він завалив людей,а ви його виправдовуєте???Ви тут всі з котушок злетіли чи шо???

 18. “А был ли мальчик…?”, хочется спросить устами классика. Уж очень быстро дали право охране, т.е. людям, у которых мозг в кулаках, обыскивать , допрашивать, стрелять, избивать всех, кого захочется. И что-то молчат гаранты соблюдения конституционных гправ граждан, о том, что это решение перечеркивает эти самые права конституционные. Короче, опять таки усами классика: “Если звезды зажигают, значит кому нибудь это нужно”.

 19. Охранники-вымогатели получили по заслуге.

 20. Так поліція говно, а ви всі умні!

 21. Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді? – Конус – український блог!

 22. Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді? – Конус – український блог!

 23. Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді? – Конус – український блог!

 24. However, don’t inform any person with that. “Help Wanted” gives you insight into the local economy and may open the door to your business growth. They shield the boxer’s fists from injuries, consequently making it possible for him to throw his punches with more power than if he ended up barefisted. You want your advertisements to be engaging and motivating enough to make your visitors act on their impulse to buy from you.Sea Of Red Penny Stock Heading East?| A Finance Articlebottled sex water?Seriously though The beverage marketplace is amazing at the moment, numerous sports stars, plus High profile elite are visible carrying around their preferred beverage in a bottle to travel.

 25. Not simply could you occasionally locate these services less expensive when you buy them independently, you additionally stay away from becoming locked into a single web variety indefinitely.While Facebook is the biggest social media site and will probably get you the most pub and bar business, do not forget about other social media sites as well. By holding the communications open up and recurrent, the possibilities of higher earnings are significantly greater. With these rubber is much easier to do, but will still take a little practice.Other necessary products involves bags and kits to carry all this tools about.

Коментарі закриті.