Автомобіль для Житомирського мера Дебоя – Toyota Highlander!

Володимир Дебой Житомирський мер Володимир Дебой не на жарт "прославився" на всю Україну. Часто бачу його в новинах на відомих українських телеканалах, хоча й не часто дивлюсь новини :) Звичайно, показують не тому, що Житомир - успішне місто. Показують тільки проблеми, яких більш ніж вистачає. А тут ще й така новина - хочуть купити дороге авто за державні гроші! З чого все почалось?
У Віснику державних закупівель №127/1 (573/1) від 24.10.2011 року опубліковано оголошення №190479 по коду 34.10.2 про закупівлю легкового автомобіля по найкращих запропонованих умовах придбання, орієнтованою вартістю біля 500 тис. грн. та 100 тис. грн. - витрати на плату за реєстрацію автомобіля, внески до Пенсійного фонду України за реєстрацію, придбання номерних знаків, придбання інших витратних матеріалів.
Яке ж авто в результаті обрали? Toyota Highlander!!!
- комплектація Lux; - сіро-блакитного або чорного кольору з темним шкіряним салоном; - тип палива: бензин; - об'єм двигуна: не менше 3,5 л.; - кількість місць: 7; - трансмісія: 5АТ; - Колеса і шини: диски 245/55 R19, легкосплавні.
Одразу задали питання? Навіщо меру таке авто та ще й за державні кошти? В інших містах, мери "заробляють" так, що купують собі за свої гроші все що завгодно і "не паляться". Звичайно ж, потім і реєструють не на себе, коли їх запитують - відповідають, що орендують :). В такій ситуації, яка в місті склалася зараз , можна було б вибрати щось поскромніше... Зараз всі питання з закупівлею вирішено (депутати Житомирської міської ради проголосували "ЗА" та й вже, здається, вирішили питання з тендером) - залишилось тільки трохи почекати, і Дебой "почне їздити" на новому авто за наші гроші :) Доречі, ситуація з обранням Дебоя мером була більш ніж сумнівною, я і не знайшов - хто серед моїх друзів голосував за нього, йому нічого хорошого і близько не прогнозували. Можливо, повезло, але я сумніваюсь :)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.