Куди інвестувати гроші?


Якшо Ви пристойно заробляєте, рано чи пізно настане час інвестувати (вкласти) кудись накопичені кошти. Варіантів насправді багато, кожен обирає для себе – що йому краще.

1. Інвестиція в інтернет – витрачаєте гроші на купівлю домена і хостингу, розкрутку свого сайту; потім відбиваєте гроші – розміщуючи рекламу. Насправді можна починати з невеликих вкладень (від 100 грн на місяць). Також можна купити готовий сайт або інвестувати у вже готовий проект (з метою наступного викупу рекламних площ). Тут ціни вже будуть більші, нормальний проект коштує не менше 1000$. Також в інтернеті можна вкласти гроші в свій інтернет-магазин (закупити продукцію, купити рекламу, інвестувати в сайт інтернет-магазину).

2. Купити авто. Тут мінімум потрібно мати 5000-7000$ (на ланос якийсь :D), звичайно таке авто назвати хорошим не можна, але для початку згодиться. Купуючи б/у авто, завжди є шанси не побачити якийсь суттєвий дефект – через що можна пристойно втратити. Продати автомобіль дорожче буде складно, але якусь свою власну ціну воно буде мати завжди, отже завжди можна буде його продати. Можна здавати автомобіль в оренду. У нас таке дуже рідко практикується, так як той хто бере авто в оренду, може спокійно начудити або навіть зіпсувати (по принципу не своє – не шкода).

3. Купити нерухомість або купити земельну ділянку – побудувати будинок і продати. Не знаю як у інших містах, в Житомирі за однокімнатну квартиру доведеться заплатити близько 25000$. По суті це мінімальна інвестиція. Можна потім перепродавати – але це теж не дуже просто. Можна здавати в оренду. В Німеччині, наприклад, за рік оренди – квартира окуповує від 8% до 15% (в залежності від регіону). В Україні цей відсоток дещо менше (зазвичай не більше 10% за рік).
Тобто, повністю окупите за 10 років :) Перспектива не дуже, погодьтесь ;) Будуючи будинок “з нуля” – можна заробити набагато більше, але сума інвестиції там має бути 40-50 тиc. $ як мінімум.

4. Депозит в банку (сума від 50 грн), банківські метали, коштовності. Насправді це вже інвестицією назвати складно, радше можливість просто зберегти свої кошти. Що вигідніше – складно сказати.  Депозит в гривні ? в валюті? чи купити золото?  Важко прогнозувати зміну цін на валюту та банківські метали, тому не можна точно сказати, що краще. У випадку купівлі коштовностей – при продажу можна багато втратити, це дуже слизька інвестиція.

Якшо у Вас є якісь інші варіанти – пишіть в коментарях, пропонуйте щось!

Куди інвестувати гроші?: 18 коментарів

   1. здається, він окупив свої гроші..
    Якщо вкладати з самого початку – є шанси окупити.
    Але заробити багато не вдасться…

 1. З того всього сайт – єдиний раціональний вклад. Бо решта – це пасив. Тобто те, що не принесе прибутку. А інвестиції – на прибуток якраз і розраховані. Хоча квартири зараз теж частково – актив.

  Які до речі там в Житомирі ціни на орену зараз?

  1. Я рахував, що за рік квартира окуповує 6% – якщо здавати постійно за середню ціну.

   1. тобто 125$ в місяць виходить? Якщо однокімнатна з хорошим ремонтом і умовами – ціна нормальна.
    6% за рік – це також нормально.Хоча в Україні люблять коли 200% в рік. а то й більше :-!

    1. Дивлячись яка квартира) 5-6% в рік можна заробляти з будь-якої, але треба ще знайти клієнта)

 2. 3、 2543(2000)年9月19日; 第2条:人造黄油、混合物、涂抹物及混合涂抹物属某些数量或标准规定的食品; 第3条:人造黄油、脂肪涂抹混合物及混合脂肪涂抹物定义; 第4~11条:本通报第3条食品项目应符合以下质量和标准: (1)质量和标准,推行节能量、碳排放权、排污权、水权交易制度,目前所知中国厂商主要采取的方式为: 一、国外设厂。有效清除水中病毒、重金属等有机杂质。 据悉,报17400元/吨 力帆进出口公司总经理助理 谭德强:因为木材来讲。主要目的是为了保证机车在高速运行中可靠性好、耐用度高、安全系数高。仍然没有找到白酒文化与现代生活的切入口。消费者对于网络购物逐渐趋于理性。0″而言的第四次工业革命。
  工程机械进口代理

 3. In most cases, it will require time to learn what adverts give you the very best results. The actual dancing club will help to entertain your guests in a better way.Headgear is additionally applied to safeguard the head from external or inner brain injuries. More than merely learning a few methods on keeping your car looking great, it’ll be necessary for you to be aware of some of the bad methods to steer clear of.An exciting tidbit here is the fact that with the Uk, when women’s boxing was initial sanctioned in 1997, the primary official match was to get been held between two 13 calendar year olds.

Коментарі закриті.