Чому не варто ставити ОС linux ?

Linux

З кожним разом, коли я тестую нову збірку Linux, я намагаюсь знайти аргументи, щоб перейти на нього. Так, працює загалом досить швидко. Гарний інтерфейс. В останніх збірках багато можливостей вже доступні з коробки, багато драйверів і програм вже встановлено.

Але на лінуксі не буває, щоб все встало одразу і нормально. Навіть драйвери повноцінно не працюють.

Наприклад, як вибрати налаштування при друку, якщо драйвер принтера є тільки під віндовс. Ну з дефолтними налаштуваннями друкує і в лінуксі, але ж це не вихід. Якщо я хочу фото надрукувати, чи вибрати тип паперу. Власне, для певних пристроїв просто не можна знайти повноцінних драйверів з опціями. Просто дефолтні.

Друга річ. Відкриваю таблиці Excel, а виявляється – все з ніг на гору перевернуте. Тобто Microsoft Office частково несумісний з лінуксовським аналогом. Часто злітають таблиці і поля. Тобто, мені скинули роздрукувати реферат чи курсову, а я роздрукував все з іншими полями і рамки поз”їжджали.

Та це ще й не все. WebMoney кіпера під лінукс немає ж – і перенести свій аккаунт вже не можна. Потрібно створювати новий аккаунт. Для мене це теж важливий аргумент. Вебмані ID прив’язаний до багатьох сайтів, і змінювати його я вже не хочу.

Також працюю з деякими програмами, чітко заточеними тільки під Windows, наприклад Corel Draw. Через емулятор вони можуть і не працювати. Та і суть тоді ставити лінукс + емулятор.

Ігри само собою не працюють, але чорт з ними. Вони і не потрібні. Для мене це не аргумент.

Але проблеми на цьому не закінчуються. Попутно у Вас можуть виникати проблеми, вирішити які не так і просто. Добре, що зараз є інтернет – і можна пошукати інформацію по форумах, але чи потрібно на це витрачати час?

Чому не варто ставити ОС linux ?: 29 коментарів

 1. Тобто Microsoft Office частково несумісний з лінуксовським аналогом.

  ні, не з лінуксом, а з аналогами ВПЗ офісних пакетів, такі як LibreOffice, OpenOffice.
  Кожен дистрибутів лінукса антирекламу робить сам собі, і це факт

 2. Доволі суб’єктивна думка. Все залежить від потреб людини..

  Особисто коли я переходив на лінукс, то мені потрібно були графічні редактори, які б відповідали моїм потребам, сервер аналогічний денверу, редактор коду аналогічний дрімвіверу і ноте паду та програма для запису відео безпосередньо з монітору, як камтазія на вінду..

  Наразі всі проблеми вирішені і чудово працюю з лінуксом десь пів року без всіляких глюків і помилок як на віндовсі і все мене влаштовує..

  P.S. Щодо таблиць, баз даних і т.д і т.п, то користуюсь опен офісом і все чудово працює..

  1. P.S. Щодо таблиць, баз даних і т.д і т.п, то користуюсь опен офісом і все чудово працює..

   Це чудово, але якшо таблиця створена саме у Microsoft Office, то вона відображається абсолютно некоректно. Зокрема це стосується прайс-листів багатьох комп”ютерних фірм – це як мінімум. Так, файл буде відкриватись. Але це нічого не значить.

   А у всьому іншому – не завжди можна знайти аналоги.

   1. Я ж і кажу, все залежить від потреб.

    Не можна так категорично казати, що лінукс поганий, не переходьте на нього, бо багато людей успішно на нього перейшли (як я, наприклад) і працюють без всіляких негараздів.

    Я теж спочатку шукав аналоги віндовс, але потім зрозумів, що це не правильна тактика, бо потрібно вчити лінукс і його програми..

    Вайном не користуюсь взагалі. На лінукс є все для розробки і мені цього достатньо, бо мені головне щоб працювало без глюків і щорічного перевстановлення…

 3. Звучить дико трохи, як на мене: програма, яку я вкрав, бо вона коштує 100500 грошей, не сумісна з програмами безкоштовними. Тому я далі буду красти :)
  Корел у тебе теж куплений?
  З вебмані згоден – тут ніяк не відкрутишся. У всьому іншому просто треба визнати, що віндою користуються не через те, що вона набагато краща, а просто сила звички і “специфічна безкоштовність” :)

  1. Corel звичайно, що піратський, але за часи навчання я практично все в ньому креслив і міг роздрукувати в центрі, де теж стоїть піратська його версія =). В лінуксі немає аналогів абсолютно.

   Я спробував щось схоже – зовсім не те. Тому, якби питання гостро поставало з ліцензією, я думаю я б заплатив.

   Але для більшості користувачів такі програми не зовсім потрібні. З цим я згоден.

   1. CorelDRAW Graphics Suite X6 – $499.00
    Навряд чи хтось купував би для навчання *CRAZY*

 4. Нажаль майкрософт зробила багатьох і вас в тому числі залежними від їхньої екосистеми не так легко вийти з підводної лотки, але якщо постаратись то можна ;)

  1. баг №1 так і не пофіксили :-D
   деякі люди уже більше 10 років читають про революцію лінукс, яка так і залишається 1 процентом на дестопі

 5. Цілком підтримую. Люди! не ставте Лінукса! Не вивчайте його! Мені зайва конкуренція нідочого – чим менше лінуксоїдів, тим більше я зароблю на впроваджені його в фірмах, які вміють рахувати гроші.

  Хочете, щоб роботодавець потратив гроші не на Вашу зарплату, а на ліцензування операційки, офіса, антивіруса і т.д. – не вивчайте безкоштовних аналогів. Але, заодно, не жалійтеся, що зарплати в нас нікудишні.

  1. я коли установив лінукс, тоді зрозумів чому віндовс платний

    1. я користуюсь ХР, а так мне на остальні ОС по екватору, мені ХР вистачає

 6. Перейшов на лінукс з цікавості що то так. З того часу (роки чотири назад було то) користуюсь то лінуксом (мінт) то віндою (так як в універі ми вивчаємо віндові програми і т.п.)
  Загалом можна знайти аналоги майже всім віндовим програмам, а зараз із виходом стіму під лінукс то і ігри можна нормальні пограти.
  Що мені подобається найбільше у лінуксі – ніякого геморою з пошуками ключів, кряків і т.п. )

 7. The world spends nearly above a billion dollars on the subject of bottled water a year. Wedding is a special and best occasion in your life because it enables you to happy.Use the following advice to make the best selection. Incorporating excellent pictures and different colour permutations definitely helps. In 1988, the Swedish Amateur Boxing Association gave permission for events in women’s boxing.

 8. They should also make sure that there are essential amenities present, such as lockers, water, toilets, and others. He was hitting . Once you maintain individual website hosts and domain registries, you will be free of charge to modify your website’s hold if you ever sense the need to, without having penalty. However, don’t inform any person with that. For those who have some used products and items like table decorations, vases, candle lights and flowers can also reduce your investment.

 9. If the cookies expire after a very short period of time, the parent company is likely trying to cheat you out of valuable commission dollars.The ideal way to keep your car’s interior looking terrific for many years will be to keep the interior surfaces cleaned up.Because of the great number of website web hosting companies to select from, in addition to the wide variety of packages provided by these organizations, it may be hard to select a web host. It is additionally a very important selection due to the fact that your particular net variety directly impacts your website’s uptime. Find out the expense and price of wedding decorator.

Коментарі закриті.